Staré Město vers. Lískovec 4:2 (1:1)

Na staroměstském hřišti se představil v sobotním podzimním počasí celek Lískovce a nehrál špatný fotbal. Hosté byli hlavně v útočné fázi nepříjemní a dokázali se prosadit jak dobrou kombinací, tak i ve hře jeden na jednoho. Domácí fotbalisté ale hrají na podzim v pohodě a po úvodních střeleckých příležitostech to potvrdili ve 20. minutě. Na přihrávku Píci si naběhl v šestnáctce hostů Domiter a samostatnou akcí zakončil vedoucím gólem Starého Města.

Domácí měli nadále více příležitostí, ale gólově se neprosazovali. Deset minut před přestávkou tak přišla chvíle Lískovce a stav 1:1 vydržel až do přestávky. Fotbal dobré úrovně pokračoval i po přestávce. Staroměstští využívali slabin soupeře a ty byly hlavně v jeho obranné fázi. V 57. minutě vysunul Parol Dana Hanáka, ten chytře obelstil stopera hostů a střelou k levé tyči z hranice velkého vápna poslal svůj tým znovu do vedení.

Hosté hráli aktivně a několikrát v útočné fázi zahrozili. Vedení na straně domácích zachránil gólman Belej, když likvidoval v 62. minutě samostatný nájezd jednoho z hráčů Lískovce včasným vyběhnutím. V 67. minutě přišel další úder dobře hrajícího domácího týmu. Po přihrávce Pánka na pravou stranu šestnáctky na nabíhajícího Pícu hosté zcela zbytečně reklamovali ofsajd, ale rozhodčí správně nechal pokračovat ve hře. Píca nejprve trefil brankáře Lískovce, poté skončil míč na tyči a až dorážka Pánka znamenala třetí gól v síti neprávem se zlobících hostů. Ti se po chvíli zbytečných emocí znovu pustili do hry a získali navrch.

Domácí zvolnili tempo a deset minut před koncem zápasu byli za pasivitu potrestáni. Po centru z levé strany zahrál domácí obránce Hanus rukou a Lískovec se po proměněné penaltě vrátil do zápasu, který se tak v závěru zdramatizoval. Domácí ale závěr zvládli a v nastavené hrací době prokázal zkušenost mazáka střídající Smetana, který nebojácně vnikl do velkého vápna hostů a chytře si počkal na faul obránce soupeře. Z nařízené penalty vstřelil Píca čtvrtou rozhodující branku, která stanovila konečný výsledek a domácí si připsali další zasloužené tři body.

Branky: Domiter, Dan Hanák, Pánek, Píca. Sestava: Belej, Filip Hanus, Vlastimil Samson, Parol, Kamil Michna, Dan Hanák, Pánek, Zaboudil (55. Šanda), Ostrčil, Domiter (75. Smetana), Píca. trenéři: Přemek Píca a Richard Šanda.