Sokol Hať – FC Slavoj Bruntál 0:1 (0:0)

Slavoj od začátku hrál velmi disciplinovaně a ze zabezpečené obrany přecházel do rychlých brejků. Domácí spoléhali na své rychlonohé útočníky, kteří si však v neděli nedokázali poradit jak s obranou Slavoje, tak s brankářem Zifčákem. V dramatickém závěru utkání se na hřišti červenalo. Nejdříve rozhodčí Honěk vyloučil za nedovolený zákrok hostujícího Raaba a posléze, za stejně tvrdý faul, i domácího Králička.

Přes značně nervózní závěr byli přece jen nakonec šťastnější hosté, když v 75. minutě prostřelil obranu Haťe vynikajicí Ševčík. Slavoj Bruntál tak získal konečně důvod k radosti z vítězství, na druhou stranu však jedna výhra v jeho pozici vůbec nic neřeší. K tomu, aby se Slavoj zachránil, bude zapotřebí trpělivé sbírání bodů na domácím hřišti a snaha o bodování na trávnících soupeřů. Snad se přes zimu dá tým trochu dohromady a dočkáme se veselejšího jara.

Sestava FC Slavoj Bruntál: Zifčák, Cabal, Bedáň, Repka, Chytrý, Stefanovský (Ivo Bačo), Hoffman, Raab, Erben, Rubíček (Vojáček), Ševčík. Trenér: Karel Stefanovský.