Starší přípravka měla za soupeře šetnáct týmů z Německa, Maďarka, Švýcarska a Rakouska a nevedla si vůbec špatně. Ve skupině porazili naši hráči německý TSV Ochenbruck 2:1, domácí ASV Salzburg 1:0 a remizovali se švýcarským Bruhlem 0:0. V semifinálové skupině porazila Olympia Bruntál rakouský Union Mauer 2:0 a podlehla německému TSG Niederrad 0:3 a vítězi celého turnaje TV Schierling z Německa 0:6. V souboji o 5. místo narazila Olympia na rakouský SV Liefering a podlehla až v závěru 1:2.

Celkové 6. místo bylo pro mladé fotbalisty, z nichž všichni startovali poprve v zahraničí vynikajícím úspěchem. Na těžké soupeře narazila i mladší přípravka Olympie Bruntál. Ta postupně porazila ve skupině rakouský SK Liegering 1:0, remizovala s ASVO Lieferinger 1:1 a prohrála s SCSimmering 0:3. V play-off zvítězili naši chlapci nad Unionem Mauer 3:1, aby následně podlehli SAK 1914 1:3 a maďarskému SE Dunakanyar 0:2. Mladší přípravka Olympie Bruntál pak skončila na turnaji na konečném 13. místě.

Velkým zážitkem mladých fotbalistů byla prohlídka stadionu Red Bull Salzburg, kde se hrály finálové zápasy, ale i projížďka na motorových člunech na jezeru Mondse. Výpravu Olympie provázel po celou dobu odchovanec Olympie Bruntál Jan Urban mladší, který v Salzburgu hraje. Pro vedení výpravy byl připraven slavnostní večer ve VIP místnostech stadionu Red Bull Salzburg, pro chlapce diskotéka v turnajovém stanu. Krásné medaile, fotografie pro každého hráče a diplom byly odměnou za velmi dobré výkony, které mládí Olympie v Salzburgu předvedlo.