Sobota 1. 9.

I. A třída sk. A: Slavoj Bruntál – Slavkov (16.30, Fanc, Levinger, Břežný).

1.B třída sk. A: Krásné Loučky – Světla Hora (16.30, Macík, Chudický, Špičák), Chomýž – Strahovice (16.30, Šumbera, Záloha, Jedlička ml.).

Dorost– krajská soutěž: Horní Benešov – Vřesina (14.45, Kotala), Město Albrechtice – Kobeřice (10.00, Birdač).

Žáci – krajská soutěž: Olympia Bruntál – Fulnek (10.00, Chudický), Krnov – Budišov (10.00, Richtár).

Muži – Okresní přebor (vše od 16.30): Brantice – Al– ce B (Kubját), Karlovice – St. Město B (Špalek, Čechák), St. Ves – Jidřichov B (Birdač), Úvalno – Šir. Niva (Eftimiadis), H. Benešov – Sl. Rudoltice (Kotala), Třemešná – Vrbno A (Višňovský).

III. třída sk. A (vše od 16.30): Vysoká – Liptáň (Havlas), Holčovice – Janov (OFS), Heřmanovice – Lichnov (Entl), Bohušov – Zátor (Řežucha), Rusín – Sl. Pavlovice (OFS), Osoblaha – VrbnoB(Radoň).

III. třída sk. B ( vše od 16.30): Leskovec– H. Město (Yeghiazaryan), Razová – Ryžoviště (Hoško), Sv. Heřmanice – Milotice (Ševčík), N. Heřminovy – Dětřichov (Kapusniak), Jamartice – M. Morávka (Zapletal), Lomnice – V. Štáhle (OFS), Dvorce – M. Kočov (Byrtus). Dorost – okresní Přebor ( vše od 14.00): Chomýž – Osoblaha (Jedlička ml.), Třemešná – Vrbno (Višňovský), Kr. Loučky – Zátor (12.00, Špičák).

Žáci – Ok. přebor sk. A: Brantice – Jindřichov (14.45, Kubját),Chomýž– Al–ce (14.15, Jedlička ml.), Osoblaha – Sl. Rudoltice (14.45, Radoň), Bokušov – Lichnov (14.00, Řežucha), Kr. Loučky – Zátor (14.15, Špičák).

Žáci – Ok. přebor sk.B: (N. Heřminovy – Břidličná (14.30, Kapusniak), Sv. Heřmanice – Milotice (14.45, Ševčík), Dvorce – St. Město ( 14.45, Byrtus), Karlovice – Sv.Hora (14.30, Čechák).

 

 

Neděle 2.9.

MSLŽ sk. A: TJ Krnov – Lubina (14.30), Jahoda, MS KFS, MSKFS). MSŽD Rýmařov – Bílovec (14.00, Kypús, Chlebovský, Zelník).

Muži – Divize: Alce – Rýmařov (14.00, Picmaus, Juřička, Ludvík).

Kr. přebor: Krnov – Pustá Polom (16.30, Ochodek, Osička, Mojžíš).

I.B třída sk. A: Břidličná – Komárov (16.30, Chudický, Birdač, Přecechtěl).

Dorost – divize (12.00 a 14.15): Krnov – Valmez (Kantor, MSKFS,MSKFS).

Dorost – Kr. přebor: Rýmařov – Odry (10.00, Macík).

Dorost – Ok. přebor: Břidličná – Karlovice (14.00, Přecechtěl), Olympia – Lichnov (13.45, Prázdný), Úvalno – M.Morávka (10.00, Entl).

Muži – Ok. přebor: Olympia – Hošťálkovy (16.00, Špalek, Eftimiadis, Entl).

Přípravka – Kr. přebor: Rýmařov – Mohelnice (14.00, Kubját, Zapletal).

Přípravka – Ok. přebor: Krnov A – Břidlíčná (9.00 , Kypús), Krnov B – Sl. Bruntál D (10.30, Kypús).

 

Případné změny budou vyřízeny telefonicky.