Sobota 27. října

Krajský přebor – muži: Staré Město – Baník Albrechtice (14.30, Prasek, Orieščík, Záloha st.).

I.Atřída sk.A– muži: Slavoj Bruntál – Bolatice (14.30, Burian, Seidler, Hrňa).

I.Btřída sk.A– muži (14.30): Krásné Loučky – Zlatníky (Jedlička ml., Špičák, Havlas), Světlá Hora – Chomýž (Šnek, Latoň, Chlebovský), Dolní Moravice – Chlebičov (Žůrek, Zaloha ml., Prázdný).

Okresní přebor – muži (14.30): Brantice – Horní Benešov (Kantor), Vrbno pod Pradědem A – Město Albrechtice B (Kypús), Karlovice – Olympia Bruntál (Robenek), Široká Niva – Hošťálkovy (Zelník), Třemešná – Úvalno (Višňovský), Slezské Rudoltice – JindřichovB( Macík).

III. třída sk.A – muži (14.30): Janov – Lichnov (Eftimiadis), Zátor – Holčovice (Yeghiazaryan), Bohušov – Rusín (Řežucha), Slezské Pavlovice – Liptáň (Radoň), Osoblaha – Vysoká (Špalek).

III. třída sk.B– muži (14:30): Malá Morávka – Milotice nad Opavou (Entl), Razová – Nové Heřminovy (Byrtus), Ryžoviště – Svobodné Heřmanice (13:30, Zapletal), Moravský Kočov – Velká Štáhle (bez obsazení), Horní Město – Dětřichov (Kubját), Lomnice – Jamrtice (Birdač), Dvorce – Leskovec (Přecechtěl).

Krajská soutěž – dorost: Město Albrechtice – Horní Benešov (10.00, Chudický).

Okresní přebor – dorost (12.15): Zátor – Olympia Bruntál (Yeghiazaryan), Třemešná – Břidličná (12.00, Višňovský), Krásné Loučky – Úvalno (Havlas), Malá Morávka – Karlovice (Entl), Lichnov – Osoblaha (Jiruš).

Krajská soutěž – žáci: Vrbno pod Pradědem – Studénka (9.00, 10.45, Birdač), FK Krnov – Slezan Opava (10.00, 11:45, Koraba).

Okresní přebor sk.A– žáci: Brantice – Město Albrechtice (12.45, Kantor), Bohušov – Krásné Loučky (12.30, Řežucha), Slezské Rudoltice – Chomýž (12.45, Macík), Osoblaha – Zátor (12:45, Špalek), Jindřichov – Lichnov (12.45, bez obsazení).

Okresní přebor sk.B– žáci: Karlovice – Svobodné Heřmanice (12:30, Robenek).

Neděle 28. října

Okresní přebor –muži: Staré Město B – Stará ves (13.00, Koraba, Čechák, Yeghiazaryan).

III. třída sk.A– muži: Vrbno pod Pradědem B – Heřmanovice (Richtár).

Divize – dorost: Město Albrechtice – Slavičín (10.15, Langhammer, Trávníček, Ol KFS T), Rýmařov – Bohuslavice (14.30, Priesol, Kotík, Picmaus).

Okresní přebor – dorost: Vrbno pod Pradědem – Chomýž (10.00, Richtár).

Neafo Senior Program posledního 18. kola: 9.00 Třemešná – Opava, 11.00 Chomýž-Krapkowice – Horní Benešov, 12.15 SVPP – Brantice, 13.30 FC u Krbu – FCF Kelta, 14.45 Uni – SKLom.

Neafo Standard: 9.00 FCF Kelta – Jiskra, 11.00 FC Strojosvit - FC Karla, 12.30 FC Špica - SK Pohoda, 14.00 FC Rangers - Družba United, 15.30SK Baník - FCK.M.K.