Sobota 13. října

Krajský přebor – muži: Staré Město – Lískovec (15.30, Jantoš, Bátrla, Orieščik).

I.A třída sk.A – muži: Slavoj Bruntál – Mokré lazce (15.30, Pella, Richtár, Koraba).

I.B třída sk.A– muži (15.30): Krásné Loučky – Jindřichov (Špičák, Macík, Byrtus), Světlá Hora – Strahovice (Kotala, Jedlička ml., Čechák).

Okresní přebor – muži (15.30): Brantice – Úvalno (Kapusniak), Vrbno A – Hošťálkovy (Přecechtěl), Karlovice – Alce B (Kubját), Horní Benešov – Olympia (15.00, Jahoda), Třemešná – St. Ves (Havlas), Sl. Rudoltice – Šir. Niva (Višňovský).

III.třída sk.A– muži (15.30): Vysoká – Rusín (Špalek), Zátor – Liptaň (Eftimiadis), Bohušov – Heřmanovice (Radoň), Sl. Pavlovice – Janov (bez obsazení– BO), Osoblaha – Holčovice (Řežucha).

III. třída sk.B– muži (15.30): M. Morávka – H. Město (Prázdný), Razová – V. Štáhle (Zapletal), Ryžoviště – Milotice (14.30, Entl), Mor. Kočov – Dětřichov (Yeghiazaryan), Jamartice – N. Heřminovy (BO), Lomnice – Leskovec (BO), Dvorce – Sv. Heřmanice (BO).

Krajská soutěž – dorost: Alce – Jakubčice (10.00, Koraba).

Okresní přebor – dorost : Zátor – Karlovice (13.15, Eftimiadis), Třemešná – Olympia (13.00, Havlas), Kr. Loučky – Chomýž (11.00, Byrtus), M.Morávka – Lichnov (13.15, Prázdný).

Krajská soutěž – žáci: Vrbno – Kravaře (9.00, 10.45, Kotala), Krnov – Studénka (10.00, 11.45, Richtár).

Okresní přebor sk.A – žáci: Brantice – Osoblaha (13.45, Kapusniak), Bohušov – Holčovice (13.30, Radoň), Sl. Rudoltice – Lichnov (13.45, Višňovský), Zátor– Jindřichov (11.30, Eftimiadis), Kr. Loučky – Chomýž (13.15 , Byrtus).

Okresní přebor sk.B– žáci: Karlovice – N. Heřminovy (13.30, Kubját), Milotice – Břidličná (13.45, Jiruš), Sv. Hora – Dvorce (13.45, Čechák), St. Město – Sv. Heřmanice (13.00, BO).

Okr. přebor okresu Opava: Olympia B – Hlučín C (10.00, Zapletal).

 

 

Neděle 14. října

Divize sk.E– muži: Alce – Kravaře (14.00, Kypr, Krasula, Kotík), Rýmařov – Baník Ostrava B (15.30, Seidl, Antoníček, Žádník).

I.B třída sk. A – muži: Břidličná – Zlatníky (15.30, Macík, Koraba, Kypús).

Okresní přebor – muži: St. Město B – Jindřichov B (14.00, Zelník, Byrtus, Entl).

III. třída sk.A– muži: Vrbno B– Lichnov (14.00, Radoň).

Okresní přebor – dorost: Břidličná – Úvalno (13.00, Kypús), Vrbno – Osoblaha (10.00, Zapletal).

Okresní přebor – přípravka: Krnov A – Sl. Bruntál B (9.00, Entl).

Neafo Senior: Program 16. kola 9.00 Horní Benešov - Opava, 11.00 Třemešná – Brantice, 12.15 Chomýž – FCF Kelta, 13.30 SVPP – SK Lom, 14.45 FC u Krbu – Uni. Neafo Standard: 9.00 SK Baník - FC Špica, 11.00 FCF Kelta - SK Pohoda, 12.30 FC Strojosvit - FCK.M.K., 14.00FC Rangers - FC Karla, 15.30 Družba United – Jiskra.