Pátek 28. 9.

Okresní přebor – dorost: Lichnov – Chomýž (10.00, OFS).

 

 

Sobota 29. 9.

Krajský přebor – muži: Staré Město – Frýdlant nad Ostravicí (16.00, Křenek, Lalík, Brezovský).

I.Atřída sk. A– muži: Slavoj Bruntál – Kr. Pole (16.00, Těšina, Čech, Moravec).

I.Btřída sk.A– muži: Kr. Loučky – Chlebičov (16.00, Žůrek, Záloha ml., Richtár), Sv. Hora – Dolní Moravice (16.00, Kotala, Koraba, Ševčík).

Okresní přebor – muži (vše v 16.00): Úvalno – St. Ves (Višňovský), Vrbno – Sl. Rudoltice (Kubját), Karlovice – Hošťálkovy (Přecechtěl), Horní Benešov – Alce B (Pella), Třemešná – Jindřichov (Birdač).

III. třída sk. A – muži (vše v 16.00): Vysoká – Holčovice (Eftimiadis), Zátor – Janov (Špalek), Bohušov – Lichnov (Entl), Rusín – Heřmanovice (Řežucha), Osoblaha – Liptaň (Havlas).

III. třída sk.B– muži (16.00): Leskovec – Sv. Heřmanice (Prázdný), Razová – Dětřichov (Radoň), Ryžoviště – H. Město (15.00, OFS), M. Kočov – M.Morávka (Yeghiazaryan), Jamartice – V. Štáhle (Kapusniak), Lomnice – N. Heřminovy (Zapletal), Dvorce – Milotice (Zítka).

Krajská soutěž – dorost: Alce – Vřesina (10.00, Chudický).

Okresní přebor – dorost: Zátor – Lichnov (13:45, Špalek), Třemešná – Karlovice (13.30, Birdač), Kr. Loučky – Osoblaha (11:30, Richtár).

Krajská soutěž – žáci: Vrbno – Hlučín B (9.00, 10:45, Koraba), Krnov – Kravaře (10.00, 11:45, Chlebovský).

Okresní přebor sk.A– žáci: Brantice – Holčovice (13.45, bez obsazení), Bohušov – Jindřichov (13.30, Entl), Osoblaha – Chomýž (13.45, Havlas), Zátor – Lichnov (11.30, Špalek), Kr. Loučky – Alce (13.15, Richtár).

Okresní přebor sk.B– žáci: Karlovice – Sv. Heřmanice (14.00, odloženo), Dvorce – N. Heřminovy (14.15, Zítka), Sv. Hora – Břidličná (14.15, Ševčík), St. Město – Milotice (13.30, bez obsazení).

 

 

Neděle 30. 9.

Divize sk. E – muži: Alce – Havířov (14.00, Dudek, Picmaus, Juřička), Rýmařov – V. Losiny (16.00, Krasula, Malý, Kypr).

I.Btřída sk.A– muži: Břidličná – Jindřichov (16.00, Koraba, Chudický, Kypús).

Okresní přebor – muži: Brantice – Olympia (16.30, Robenek, Entl, Eftimiadis), St. Město B – Šir. Niva (15.00, Přecechtěl, Zapletal, Jedlička ml.).

III. třída sk.A– muži: Vrbno B – Sl. Pavlovice (14.30, Řežucha).

Okresní přebor – dorost: Břidličná – Olympia (13:30, Kypús), Vrbno – M. Morávka (10.00, Čechák), Úvalno – Chomýž (10.00, Havlas).

Okresní přebor – přípravka: Krnov A – Olympia (9.00, OFS), Krnov B – Vrbno B (10.00, OFS).