Sobota 26. května

Krajský přebor – muži Staré Město – Frýdlant nad Ostravicí (16.30, KFS, KFS, KFS).

I.B třída – muži S. Hora – Chomýž (16.30, KFS, KFS, Kotala), Kr. Loučky – Jindřichov (16.30, KFS, KFS, Pella).

Krajská soutěž – dorost M. Albrechtice – Ludgeřovice (10.00, Richtár).

Krajská soutěž – žáci Krnov – Kobeřice (10.00 starší a 11.45 mladší, Kotala), Vrbno – Sl. Opava (9.00 starší a 10.45 mladší, Pella).

Okresní přebor – muži Karlovice – Hošťálkovy (16.30, Špalek), Vrbno – Sl. Rudoltice (16.30, Birdáč), Razová – Šir. Niva (16.30, Kapusniak), D. Moravice – Jindřichov B (16.30, Richtár), M. Morávka – Olympia Bruntál (16.30, Višňovský), H. Benešov – St. Ves(16.30, Chudický), Brantice - Třemešná (16.30, Jedlička starší, Byrtus).

III.třída sk.A– muži N. Heřminovy – Janov (16.30, Zapletal), Zátor - Sl. Pavlovice (16.30, Eftimiadis, ), Liptáň – Vysoká (16.30, Čandas), Bohušov – M. Albrechtice B (16.30, Havlas), Holčovice – Osoblaha (16.30, Řežucha)

III.třída sk.B– muži Dětřichov – Lomnice (16.30, Entl), S. Heřmanice –M. Kočov (16.30, Moravec), Leskovec – Dvorce (16.30, Yeghiazaryan), Jamartice – Lomnice (16.30, Prázdný), Ryžoviště – V. Štáhle (16.30, Ševčík).

Okresní přebor – dorost Lichnov – Chomýž (14.15, Hoško), Kr. Loučky – H. Benešov (12.15, Radoň), Olympia Bruntál – Třemešná (14.15, Zítka).

Okresní přebor sk.A– žáci Holovice – Osoblaha (14.30, Řežucha), Bohušov – M. Albrechtice (14.45, Havlas), K. Loučky – Jindřichov (14.15, Radoň).

Okresní přebor sk.B– žáci S. Heřmanice – Dvorce (14.30, Moravec), Lichnov – Břidličná (12.30, Hoško), Karlovice – M. Morávka (14.30, Špalek).

Neděle 27.května

Divize – muži Rýmařov – Otrokovice (16.30, Tobola, Priesol. Hess), M. Albrechtice – Baník Albrechtice (16.30, Stloukal, Drápal, Poklop).

Divize – dorost FK Krnov – Vsetín (14.15 mladší a 16.30 starší, Dudek, KFS, KFS).

I.B třída – muži Břidličná – Chlebičov (16.30, KFS, KFS, Přecehtěl). MSFL– ženy TJ Krnov – Lískovec (14.30, Sebok, Čandas, Antl).

Krajská soutěž – dorost Břidličná – Petřkovice (10.00, Jedlička mladší).

Krajská soutěž – žáci Sl. Bruntál B – Hlučín B (9.00 starší a 10.45 mladší, KFS).

III.třída sk.A– muži Vrbno – Rusín (15.00, Radoň).

III.třída sk.B– muži St. Město B – Milovice (15.00, OFS). Okresní přebor – dorost Vrbno – Úvalno (10.00, Hoško).

Okresní přebor sk.B– žáci St. Město – N. Heřmanovy (12.30, OFS).