Kovárna Malá Morávka - TJ Břidličná 0:10 (0:4)

Jednoznačný duel vyhráli fotbalisté Břidličné, kteří tak skvěle zakončili letošní pohárovou cestu a postoupili do krajského kola. Na hřišti ve Velké Štáhli byli před slušnou návštěvou od zahajovacího hvizdu rozhodčího Marka Koraby pány na hřišti fotbalisté účastníka I. B třídy, Břidličné. Jejich soupeř sice bojuje o čelní pozice ve třetí třídě, ale v utkání na svého lepšího soupeře nestačil.

Fotbalisté Břidličné si hned v úvodních minutách vypracovali převahu a s ní i brankové příležitosti. Hráči Malé Morávky rychle inkasovali a navíc přišli v polovině prvního poločasu o jednoho hráče v poli. Ten fauloval zezadu svého protivníka ve vyložené šanci a musel předčasně pod sprchy. Nápor fotbalového týmu Břidličné ještě více vzrostl a v polovině utkání byl stav 4:0 v neprospěch Malé Morávky.

Druhý poločas jednostranného utkání se hrál prakticky celý na polovině Malé Morávky. Ta, oslabená o jednoho hráče v poli, ztrácela síly a skóre ve prospěch s chutí hrajících hráčů Břidličné narůstalo. Diváci viděli celou řadu využitých a také nevyužitých brankových příležitostí a diváci se bavili. Po závěrečném hvizdu rozhodčího se skóre utkání zastavilo na 10:0 ve prospěch Břidličné, která tak úspěšně zakončila letošní pohárovou soutěž a na jaře jí čeká boj o postup v krajském kole.

Branky: Patrman 5, Holodňák 2, Cálek, Fiury, Veselka.

Sestava Malé Morávky: Rafaj, Král, Cejnek, Krejčí, Holub, Luska, Ligač, Rosolanka, Lukáš Kozák, Zapletal, Haněk, střídali: Šustr, Pavelka.

Sestava Břidličné: Smažinka, Michal Kocúr, Veselka, Fiury, Marián Minich, Patrman, Cálek, Holodňák, Olejár, Zifčák, Juráš, střídal: Urbánek, Marcel Minich.