Lichnov – FK Krnov 0:7 (0:5)

Krnovští fotbalisté v tabulce krajského přeboru stoupají vzhůru a potvrdit výbornou výkonnost z posledních utkání chtěli i na hřišti posledního Lichnova. Hosté byli od zahajovacího hvizdu rozhodčího na hrací ploše jasně lepším týmem. Domácí nestačili ve všech herních činnostech, a tak zápas byl jasnou záležitostí fotbalistů hostujícího kolektivu.

Krnované hráli s velkou chutí a výborně kombinovali. Střeleckou kanonádu hostů zahájil třemi góly v řadě krnovský střelec Šupák a domácí byli v roli statistů. Hostující hráči si vytvářeli spoustu brankových příležitostí a stříleli i branky. Do konce prvních pětačtyřiceti minut přidali ještě další góly Heinrich a znovu střelecky disponovaný Šupák a utkání bylo v jeho polovině rozhodnuto.

Také ve druhém poločase jednostranného zápasu pokračoval Krnov ve velmi kvalitním výkonu a padesátce přítomných příznivců předváděl jednu vydařenou kombinační akci za druhou. šestý gól krnovských fotbalistů vstřelil sváteční střelec Kozák a hosté kráčeli v exhibičním výkonu za rekordním vítězstvím. Někdy gólové situace až zbytečně překombinovali, a šetřili tak svého zlomeného soupeře. Sedmý úspěch hostů vstřelil střídající Kočenda, a dokonal tak skóre celého utkání na 7:0 ve prospěch krnovského týmu a to mohli být domácí ještě hodně rádi.

Tříbodový zisk drží krnovský celek se ziskem šestadvaceti bodů na pátém místě tabulky krajského přeboru s již pouhou pětibodovou ztrátou na vedoucí Háj ve Slezsku. V neděli by měli krnovští fotbalisté zakončit letošní podzim na svém hřišti předehrávaným prvním jarním kolem s Porubou, ale o osudu zápasu a jeho sehrání rozhodně komise fotbalového svazu vzhledem k počasí až v průběhu tohoto týdne. I tak mohou být Krnované s podzimem spokojeni.

Sestava FK Krnov: Cocher, Rinke, Zelník, Kozák, Gřunděl, Juchelka (Mitura), Vaněk, Ladislav Klement, Burda, Heinrich (Tabach), Šupák (Kočenda),

Branky: Šupák 4, Heinrich, Kozák, Kočenda.

trenér: Antonín Hudsky, vedoucí mužstva: Miroslav Kuča.