Svá utkání v něm sehrála i trojice naších zástupců. Nejlépe si vedli fotbalisté krnovského týmu, kteří v nedělním odpoledni přivítali na svém hřišti čtvrtý tým tabulky, celek Poruby. Domácí fotbalisté pokračovali v dobrých výkonech a hlavně v prvních pětačtyřiceti minutách na hrací ploše dominovali. Tři góly z kopaček Vaňka, Satkeho a Mitury utkání do přestávky prakticky rozhodly. Ve druhém poločase tempo hry upadlo, ale krnovský fotbalový tým si své vedení kontroloval a pečetil ho čtvrtým gólem Rinkeho. Vítězství vyneslo mužstvo Krnova s 30 body až na klidné osmé místo v tabulce.

O body se nebojácně rvali na hřišti vedoucího týmu tabulky krajského přeboru Bohuslavic fotbalisté Starého Města. Staroměstští do poločasu drželi nerozhodný výsledek zásluhou branek Píci a Švajdy a hráli se svým soupeřem zcela vyrovnanou partii. Ve druhém poločase ale přišli o vyloučeného Bršťáka a s přízní rozhodčího se rozhodně nesetkali. Branka z pokutového kopu poslala domácí Bohuslavice do vedení, které pak potvrdily Bohuslavice čtvrtým gólem. Staré Město po porážce kleslo s 24 body na třinácté místo a sobotu sehraje veledůležitý zápas na vlastním hřišti od 16.30 hodin s Hájem ve Slezsku.

Také Slavoj Bruntál pokračoval v soutěži a na vlastním hřišti přivítal Petřkovice. Bruntálský kolektiv měl problémy se složením týmů a tak museli do sestavy zařadit další dorostence. Přesto hrál Slavoj dobrý zápas a po vyrovnaném průběhu se svým soupeřem uhrál bezbrankovou remízu. Bruntálští mají 27 bodů a jsou na čtrnáctém místě v tabulce.