Dorostenci Rýmařova prohráli

RÝMAŘOV - V dohrávce 5. kola obě mužstva nastoupila se zjevnou snahou získat tři body, což se projevilo útočnou snahou na obou stranách.

23.9.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archiv

Jakubčovice Fotbal – Jiskra Rýmařov 5:2 (3:0)

Škoda dvou našich neproměněných šancí Kučery a Fojtů mezi 10. – 13. minutou, které skončily těsně mimo branku, zápas se mohl vyvíjet jinak. Naopak to byli právě domácí, kteří přitlačili a v 16.minutě vytěžili dva rohové kopy a z druhého se jim podařilo po dvou zázračných zákrocích Furika s pomocí naší obrany šťastně vstřelit první gól.

Od toho okamžiku začala naše hra skřípat a nedůslednost v obranné činnosti nabídla soupeři další šance, které hned ve 21. minutě využili ke vstřelení druhého gólu. Poté se hra celkově vyrovnala, a když už se zdálo, že do šaten se půjde za stavu 2:0, naběhl útočník domácích na náhodně odkopnutý míč a šel sám na naši branku. Furik v brance se snažil zabránit gólu pádem pod nohy pronikajícího hráče, kterého podrazil a rozhodčí nařídil ve 45. minutě pokutový kop – 3:0.

Druhý poločas začal stejně nešťastně. Hned v 50. minutě udělala naše obrana opět školáckou chybu po rohovém kopu a úplně volný hráč soupeře skóroval lehce do prázdné brány na 4:0. Domácí se s tímto stavem spokojili, což hostům dalo příležitost alespoň upravit nepříznivý stav. Nejprve v 62. minutě šel sám Homola, bohužel nedal, v 64. minutě se Kučera opřel do střely téměř na půlící čáře a jeho střela skončila pod břevnem. V 83. minutě rozehrál Kučera přímý kop perfektně na volného Lašáka, který bombou k tyči snížil na 4:2.

Bohužel soupeř ještě z protiútoku v 87. minutě zvýšil na konečných 5:2. „Je nutno sportovně přiznat, že soupeř byl opravdu kvalitní a vítězství si plně zasloužil, na adresu našich kluků je třeba říct, že dnes zdaleka nepředvedli výkon, jaký by od nich trenéři očekávali. Zejména zadní řady zůstaly daleko za výkonem z minulých zápasů,“ zazněly hlasy z rýmařovské lavičky.

Jiskra Rýmařov: Furik, Bernaťák (86. Slovák), Valášek, Homola, Fojtů, Gorčík, Kučera, Jaroš (49. Zahradník), Lašák, Němec, Sitař (75. Strouhal),

23.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 16 000 Kč Strojírenští kovodělníci Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů / strojírenský kovodělník. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: místo výkonu práce : Bruntál, Strojírenské vzdělání výhodou, předchozí zkušenosti z oboru / práce s bruskou, pilkou, lakovacím zařízením atd. / výhodou, zodpovědnost, manuální zručnost, možná kombinace časové a úkolové mzdy. Hlásit se nejdříve na e - mail : radka.dornicakova@elkoplast.cz, Z : 13.11.2018. Pracoviště: Elkoplast cz, s.r.o. - pracoviště bruntál, Vrchlického, č.p. 1175, 792 01 Bruntál 1. Informace: Radka Dorničáková, . Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 17 000 Kč Chovatelé drůbeže Ošetřovatelka drůbeže. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: místo výkonu práce : Milotice nad Opavou / bývalý teletník /, nutná je spolehlivost, hlásit se na e - mail : Pinkasova3@seznam.cz nebo na tel. č. 724 079 213, Z : 8.11.2018. Pracoviště: Best spol. s r.o. provoz milotice nad opavou, 792 01 Bruntál 1. Informace: Eva Pinkasová, +420 724 079 213. Doprava a logistika - Doprava a logistika Pomocní pracovníci v dopravě a 1 000 Kč Pomocní pracovníci v dopravě a skladování Výpomoc při zásobování, manipulace s koberci a pomocné práce Krnov. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 1000 kč, mzda max. 3000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Čsl.armády 808/43b, Krnov . Kontaktní osoba pí Ptáčková. Vhodné pouze pro fyzicky zdatné uchazeče, neboť se jedná o manipulaci s koberci a dalším zbožím při závozu prodejny, nevhodné pro mladistvé, 95,-Kč/h, doba dle potřeby. Bližší informace přímo na prodejně KOBERCE TREND Krnov, tel. 554620680. Pracoviště: Limex čr, s.r.o. - 067 - koberce trend krnov, Čsl. armády, č.p. 808, 794 01 Krnov 1. Informace: , . Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 17 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař - ka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Krnov, Hlavní náměstí 19, Požadavky: VL v oboru, praxe v oboru min. 1 rok, zdravotní průkaz (lze dodělat před nástupem), Pracovní doba: jedná se o ranní směnu, v době od 05:00 do 16:00 hod. se po týdnu střídají 2 služby: 05:00 -13:30 a 07:30 - 16:00 hod. Nástup od Nového roku! , Příspěvek na stravování., , Hlásit se na e - mail : svatoplukkvasnicka@seznam.cz nebo na tel. č. 775 660 920 / Po - Pá vždy od 8.00 do 15.00 hodin /, popř. osobně na výše uvedené adrese / Po - Pá vždy od 8.00 do 13.00 hodin /., Z : 9.11.2018. Pracoviště: Svatopluk kvasnička - pracoviště krnov, Hlavní náměstí, č.p. 94, 794 01 Krnov 1. Informace: Svatopluk Kvasnička, +420 775 660 920.

Výběr kouče Milana Furika porazil na domácím trávníku nebezpečné Petřkovice 2:1.
21

Jiskra zabrala, porazila nebezpečné Petřkovice

Horní Benešov se Studénkou odehrál vyrovnanou partii

-

Krnov porazil Frýdek a opět protáhl vítěznou sérii

Vítězná série Krnova v Krajské hokejové lize po sobotě pokračuje dále. Její prodloužení proti rezervě Frýdku-Místku ovšem pro lídra soutěže nebylo vůbec snadné.

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Napětí mezi chuligány Baníku a Opavy: Proč se tak nenávidí?

Slezské derby mezi fotbalovými kluby SFC Opava a Baník Ostrava patří mezi nejrizikovější zápasy u nás a odpovídají tomu i mimořádná bezpečnostní opatření. V neděli v Opavě demonstrovala Policie ČR svou sílu a nepokoje v ulicích města ani na stadionu tentokrát nepřipustila.