Napajedla vers. Jiskra Rýmařov 4:1 (2:1)

Rýmařovští fotbalisté začali v Napajedlech utkání dobře a v úvodních minutách měli i více ze hry. Po úvodních příležitostech hostů přišel gól již v jedenácté minutě. Na rohový kop si před brankou domácích výborně naběhl Doseděl a hlavou vstřelil vedoucí branku Jiskry. Hosty vedoucí gól povzbudil a nadále pokračovali v aktivním útočném fotbale. Před brankou Napajedel přišly další příležitosti Rýmařovských, ale s gólovým efektem se nesetkaly. Navíc přišly v defenzívě hostů chyby a po jedné z nich vyrovnal stav utkání v patnácté minutě Zatloukal.

Oboustranně útočný fotbal pokračoval a navrch měla Jiskra. Střelecky se ale neprosadila, a tak přišel ve třiatřicáté minutě po další chybě v obraně hostů trest. Druhý gól domácích vstřelil Němec a Napajedla otočila vývoj na svou stranu. Ve druhém poločase se Jiskra od úvodních minut snažila stav zápasu vyrovnat a tlačila se do útoku. Domácí bránili těsné vedení a vyráželi do rychlých protiútoků. Hosté měli možnosti k vyrovnání, ale opět se efekt v podobě vyrovnávací branky nedostavil. V osmačtyřicáté minutě vyšel domácím další z rychlých protiútoků, který chybující obrana Jiskra nezachytila a domácí Tomek zvýšil vedení svého celku na rozdíl dvou branek. Napajedla mohla hrát v klidu a pokračovat v nastoleném vývoji.

Rýmařovští měli neplodnou herní převahu po celý druhý poločas. S blížícím se závěrem Jiskra zcela otevřela hru a vrhla všechny síly do útoku. Marnost v koncové fázi je ale provázela až do devadesáté minuty, kdy po rychlém protiútoku domácího celku inkasovala do otevřené obrany třetí gól z kopačky domácího Samsona. Jinak vyrovnané utkání tak skončilo hladkým vítězstvím domácích Napajedel.

Branka: Doseděl. Sestava Jiskry Rýmařov: Jiří Šulák, Jahoda (Dankovič), Doseděl, Jiřičný, Kováč (Macrineanu), Ondruška Ševčík), Pavel Orság, Radim Přecechtěl, Žmolík, Šimko, Kamil Kocúr, trenér: Petr Kostelník, vedoucí mužstva: Mikuláš Horýň.