Další bodový zisk do divizní tabulky zaznamenali fotbalisté Rýmařova na hřišti Bystřice pod Hostýnem, kde byli v celém průběhu utkání lepším týmem a po zásluze si odvezli dvoubrankové vítězství.

Bystřice pod Hostýnem versus Jiskra Rýmařov 1:3 (0:1)

Rýmařovští fotbalisté nastoupili do utkání aktivně a hned od úvodních minut se tlačili na polovinu soupeře. Domácí potřebovali také body, ale za Jiskrou zaostávali. V desáté minutě zúročil jasnou převahu Rýmařova Dušan Žmolík. Ten se po pěkné akci dostal před branku domácích a vstřelil vedoucí branku Jiskry. Ta měla navrch i v dalších minutách prvního poločasu. Domácí se snažili za každou cenu vyrovnat, ale hosté taktickou hrou v obraně toho Bystřici příliš mnoho v útočné fázi nedovolovali. Branka tak do přestávky již nepadla.

Rýmařovský celek měl výborný nástup i do druhé půle. Hned po příchodu na hrací plochu a zahájení hry se rozhodl k sólovému průniku do velkého vápna domácích Jakub Dankovič. Jeho samostatná akce se vydařila a Jiskra se tak ujala dvoubrankového vedení. Domácí se snažili nepříznivý vývoj zvrátit, ale recept na hru hostí nenacházeli. Deset minut před koncem se rýmařovští fotbalisté prosadili potřetí. K samostatné akci se vydal vstříc autor první branky hostů Žmolík. I jeho sólový průnik byl gólově úspěšný.

Tříbrankové vedení hosty uspokojilo a ke slovu se mohli dostat v pětaosmdesáté minutě také domácí fotbalisté, kteří alespoň snížili. Poslední slovo v utkání mohli mít opět hráči Jiskry, ale střídající Ševčík při samostatném nájezdu na brankáře hostů nevyzrál. Skvělý útok Jiskry a špatná obrana domácích stanovily konečný výsledek zápasu 1:3. Hosté si připsali další plusové body a již se připravují na další utkání.

Branky: Žmolík 2, Dankovič, sestava Rýmařova: Jiří Šulák, Jiřičný, Kováč, Jahoda, Doseděl, Radim Přecechtěl (75.Ševčík), Kamil Kocúr (88.Orság), Ondruška, ‚Žmolík, Dankovič, Macrineanu (60.Jan Šulák), trenér: Petr Kostelník, vedoucí mužstva: Mikuláš Horýň.