SK Kravaře vers. Jiskra Rýmařov 3:2 (3:1)

Rýmařovští měli za sebou sérii utkání bez porážek, která je vynesla do klidného středu tabulky a v Kravařích v ní chtěli pokračovat. Již v sedmé minutě oživil naděje hostů na další úspěch vedoucím gólem Doseděl a Jiskra byla na koni. Domácí ale před vlastními příznivci chtěli vyhrát a ve 22. minutě byl stav zásluhou Ference po útočné vydařené akci Kravař vyrovnán.

Jiskra bojovala a měla nadějné možnosti. Střelecky se ale nadále dařilo domácím fotbalistům. Domácí v osmadvacáté minutě Staňkem přidali druhý gól a karty se otočily. Jiskra se ocitla pod tlakem a domácím výborně vyšla desetiminutovka v rozmezí dvaadvacáté a dvaatřicáté minuty, na jejimž konci vstřelili znovu Ferencem domácí do sítě Jirky Šuláka v rýmařovské bráně třetí gól. Hosté pak v dalším průběhu první půle hru vyrovnali, ale na poločasovém výsledku 3:1 ve prospěch Kravař se už nic zásadního neměnilo.

Vyrovnaný a bojovný fotbal pokračoval ve druhé polovině utkání. Hosté chtěli stav utkání vyrovnat, domácí naopak vstřelit uklidňující gól. Před oběma brankami byly dobré možnosti, ale branka nepadla až do třiasedmdesáté minuty. V ní Rýmařovští stupňovali svou snahu a Dosedělem se znovu vrátili do utkání. Domácí se začali bát o výsledek a zajistili obranu. Jiskra naopak ještě více otevřela hru a snažila se vstřelit vyrovnávací gól. Hosté si v závěru vypracovali i příležitosti, ale ani jedna se neujala. Těsné vítězství tak zůstalo v Kravařích a Rýmařov může tahle zbytečná porážka v konečném účtování mrzet.

Branky: Doseděl 2. Sestava Jiskry Rýmařov: Jiří Šulák, Šimko (Kamil Kocúr), Jiřičný, Doseděl, Kováč, Jahoda, Žmolík, Radim Přecechtěl, Ondruška Jan Šulák, Dankovič, Macrineanu (Ševčík), trenér: Petr Kostelník.