FK Krnov vers. Frýdek – Místek 3:3 (2:0)

V prvním jarním utkání Moravskoslezské dorostenecké divize přivítali starší dorostenci Krnova na svém hřišti lídra tabulky soutěže z Frýdku - Místku.Od začátku utkání se hrál na hrací ploše opatrný fotbal. Domácí fotbalisté si byli vědomi síly soupeře a vyčkávali na jeho chyby. V prvních pětačtyřiceti minutách bojovného zápasu se jich nakonec dvakrát dočkali. Hostující obrana za přispění svého nejistého gólmana dvakrát chybovala a Krnovští si zajistili dvěma gólovými trefami dvoubrankový náskok.

Do druhého poločasu zápasu nastoupil sebevědomý vedoucí celek soutěže s velkým odhodláním utkání zvrátit. Krnované se dostali pod velký tlak a na domácí obranu se valil jeden útok za druhým. Domácí ale nehráli pasivně a snažili se odpovídat rychlými protiútoky. Na hřišti se hrál útočný fotbal, který se musel líbit. Nescházely mu ani góly, a tak se diváci nenudili. Krnov ještě před závěrem držel těsné vedení, ale hosté se přece jen dočkali zaslouženého vyrovnání na konečných 3:3.

Branky: Fiurášek 33. minuta, Kočenda 39. minuta , Moravec 60. minuta z pokutového kopu. Sestava FK Krnov: Hainzke, Bolek, Leszko, Moravec, Štefla, Hudský, Kočenda, Lapuník, Fiurášek, Bačovský, Pella, Valík, Valočík, Fuska, tenér: Antonín Hudský, vedoucí: Milan Halaška. Divizní tabulku starších dorostenců vede se třiceti body Frýdek – Místek. Starší dorostenci Krnova jsou s dvaceti body na výborném šestém místě.

FK Krnov vers. Frýdek – Místek 2:1 (2:0)

Také mladší dorostenci Krnova vstoupili do divizní soutěže a v prvním jarním kole měli za soupeře před svými příznivci čtvrtý tým tabulky Frýdek - Místek. Domácí od úvodních minut předváděli velmi dobrý kombinační fotbal a vytvářeli si před brankou hostů i gólové příležitosti. Na hrací ploše nebyl znát rozdíl v umístění obou týmů a hrál se kvalitní fotbal, ve kterém měli navrch domácí. Velmi dobrý výkon v prvním poločase přinesl krnovským mladším dorostencům i dvě branky v síti Frýdku – Místku, když se prosadil v utkání střelecky disponovaný Dvořák.

Ve druhém poločase zápasu se hra vyrovnala. Hosté byli důraznější v osobních soubojích a začali nebezpečně dotírat. Krnovský tým ale kontroloval vývoj a dovolil hostům pouze snížit na konečných 2:1 ve svůj prospěch. Tabulku divize mladších dorostenců vede se 34 body Opava. Krnovští mladší dorostenci jsou s 10 body na dvanáctém místě. V příštím utkání zajíždějí starší a mladší dorostenci Krnova do Opavy.

Branky: 8. minuta a 10. minuta Dvořák, Sestava: Furtchak, Čandas, Ledvoň, Šimčík, Zapalač, Biskup, Dvořák, Svoboda, Cudrák, Fuska, Krupa, Kurečka, Pecha, Kliment, Porubek, Tejček, Vavrečka, trenér: Cudrák vedoucí: Valočík.