Frýdek-Místek versus FK Krnov 2:0 (2:0)

Svěřenci trenéra Marcela Cudráka z Krnova se chtěli pokusit na hřišti vedoucího týmu soutěže překvapit, ale v úvodních minutách to měli proti kvalitnímu domácímu týmu těžké. Domácí fotbalisté hráli útočný fotbal a tlačili se k velkému vápnu Krnovských. Hosté odolávali a snažili se o rychlé protiútoky. Ty je ale ke gólovému efektu, na rozdíl od domácích fotbalistů, nevedly.

Hráči Frýdku – Místku se do přestávky dvakrát gólově prosadili a vytvořili si výbornou pozici pro druhý poločas. Do něj nastoupili Krnovští s velkým odhodláním pokusit se zvrátit nepříznivý vývoj utkání. Hosté si vypracovali i několik nadějných střeleckých příležitostí, které ale vstřeleným gólem neskončily. Domácí celek hrál kvalitní důrazný fotbal a kontroloval si své dvoubrankové vedení, které ho uklidňovalo. Diváci tak branku na frýdeckém hřišti již neviděli a utkání skončilo vítězstvím domácího Frýdku – Místku v poměru 2:0.

Tabulku divizní soutěže starších dorostenců vedou před posledním podzimním kolem fotbalisté týmu Fotbal Frýdek – Místek s dvaatřiceti body. Na druhém místě jsou fotbalisté Vítkovic se ziskem devětadvaceti bodů, na třetím Fulnek, který nasbíral pětadvacet bodů. Fotbalisté FK Krnov jsou na jedenáctém místě s jedenácti body. Dvanáctá je Bystřice pod Hostýnem s deseti body, na předposledním třináctém celek Ostrava – Jih se sedmi body, na posledním, čtrnáctém místě je Nový Jičín se čtyřmi body.

V neděli hrají krnovští dorostenci poslední podzimní utkání a na svém hřišti přivítají od 12.15 celek Uničova.