FK Krnov – Sulko Zábřeh na Moravě 2:1 (2:1)

Krnovští fotbalisté potřebovali v nedělním utkání na svém hřišti bodovat a od zahájení se snažili o nátlakový fotbal. Fotbalisté Zábřehu na Moravě ale nehráli špatně a útočné akce se přelévaly od jedné branky ke druhé. Veledůležité uklidňující vedení zajistil krnovskému dorosteneckému mužstvu Bačovský, který proměnil vydařenou střelou trestný kop nařízený proti hostům.

Na hrací ploše se nadále hrál oboustranně bojovný fotbal. Zábřeh se snažil o vyrovnání a měl nekolik nadějných příležitostí. Naštěstí pro domácí kolektiv je neproměnil a tak se skóre měnilo opět ve prospěch Krnovských. Útočnou akci zakončil gólovou trefou Kostrhoun a domácí vedli nadějným dvoubrankovým náskokem. Ten mohli ještě zvýšit, ale ke slovu se dostali také hráči Zábřehu na Moravě, kteří rozhodně nesložili zbraně. Hosté do přestávky snížili na rozdíl jediné branky a vrátili se do zápasu.

Od začátku druhé poloviny se bojovalo o každý metr hrací plochy. Domácí fotbalisté chtěli pojistit vedení a hosté naopak bojovali o vyrovnávací gól. Před oběma brankami bylo rušno. Skóre se ale nezměnilo ani přes další nadějné střelecké příležitosti na obou stranách. Krnovský tým starších dorostenců si připsal za vítězství v poměru 2:1 důležité tři body a v divizní tabulce je se ziskem jedenácti bodů na desátém místě.

O víkendu hrají krnovští mladí fotbalisté na hřišti Frýdku – Místku a s divizním podzimem se rozloučí za čtrnáct dnů domácím utkáním proti Unexu Uničov.

Branky: Bačovský, Kostrhoun. Sestava Krnova: Žáček, Čandas, Ledvoň, Zapalač, Leszko, Cudták, Moravec, Krpec, Fuska, Bačovský, Kostrhoun, střídali: Dvořák, Valočík, Šimčík, Porubek, Heinske, trenér: Marcel Cudrák.

FK Krnov vers. Zábřeh na Moravě 0:2 (0:2)

V neděli se představili také mladší dorostenci FK Krnov a proti stejnému soupeři jako jejich starší kolegové bojovali od úvodních minut o výsledek. Hosté byli fyzicky vyspělejší a důraznější. Domácí bojovali a svému soupeři srdnatě vzdorovali. Ale i přesto Zábřežští strhli vítězství na svou stranu, a to dvěma brankami již v první půli. Po přestávce se hrál vyrovnaný fotbal s možnostmi na obou stranách.

Góly již ale nepadaly a po skončení zápasů si krnovský mladší dorost odnesl z hrací plochy porážku v poměru 0:2. Mladší dorostenci krnovského klubu jsou v divizní tabulce s jedním bodem na posledním místě.