FK Krnov vers. Vsetín 2:3 (1:2)

Starší dorost přivítal na svém hřišti sestupem ohrožený celek Vsetína a chtěl před svými příznivci za krásného počasí vyhrát. Hosté ale bojovali po celé utkání s velkým nasazením a domácím jejich cíl znemožňovali. Ve fyzicky náročném utkání se Vsetín prosadil do přestávky dvěma góly, na které Krnov odpověděl pouze sestupem Baťovským.

Boj o každý metr a body pokračoval i ve druhé polovině utkání. Oba celky hrály útočný fotbal s velkým důrazem. Vsetín se znovu dostal díky hrubým chybám Krnovských do dvoubrankového vedení a domácí museli dotahovat. Branka Valíka ještě zápas zdramatizovala, ale bodový zisk nezměnila. Domácím již síly nestačily a utkání skončilo jejich porážkou v poměru 2:3.

Branky: Bačovský, Valík. Sestava: Furtchak, Drňák, Bolek, Valík, Lapuník, Štefla, Valočík, Moravec, Bačovský, Hudský, Fiurášek, Krzák, Pella, Heinrich, Tejček, vedoucí: Milan Halaška, trenér: Antonín Hudský.

FK Krnov vers. Vsetín 1:1 (0:0)

Krnovský mladší dorost v divizní soutěží pokračoval v úspěšné sérii bez porážky i v nedělním utkání na svém hřišti proti Vsetínu, když uhrál nerozhodný výsledek a mohl i vyhrát. Po bezbrankovém prvním poločase šli domácí ve druhé půli do vedení díky úniku Pechy a jeho zpětné přihrávky na Dvořáka, který chladnokrevně gólově zakončil. Krnovští mladí fotbalisté dokonce sahali i po třech bodech, když si vypracovali několik nadějných brakových příležitostí. Mrzet může zejména zahozená šance Fusky, která volala po gólu. Jediná vážnější střela hostí ve druhém poločase, která prošla pod tělem brankáře Tejčka, pak znamenala vyrovnání a utkání skončilo pro Krnov poměrně smolnou remízou jedna ku jedné.

Branka: Dvořák.

Sestava: Tejček, Čandas, Ledvin, Šimčík, Kurečka, Biskup, Dvořák, Svoboda, Cudrák, Fuska, Pecha, Porubek, Legerski, Vavrečka, Kliment, Krupa, Furtchak, vedoucí: Valčík, trenér: Marcel Cudrák.