Bystřice p. Hostýnem vers. FK Krnov 4:1 (2:1)

V divizní soutěži starších dorostenců pokračovali krnovští fotbalisté na hřišti desátého týmu tabulky, Bystřice pod Hostýnem. Utkání mělo od úvodních minut vcelku vyrovnaný průběh, ale aktivnější byli domácí fotbalisté. Krnované chtěli navázat na domácí vítězství, ale příležitosti, které si vypracovali, nedokázali využít. Naproti tomu domácí hráči dokázali trestat mezery v defenzivní činnosti hostů. Po skončení si krnovský fotbalový tým odnesl díky vlastním chybám hladkou porážku v poměru 1:4 ve svůj neprospěch. Krnovský tým je v divizní tabulce čtyři kola před koncem soutěže na velice pěkném šestém místě.

Branka: Moravec. Sestava: Furtchak, Dorňák, Bolek, Heinrich, Lapuník, Valočík, Kočenda, Moravec, Bačovský, Hudský, Fiurášek, Krzák, Pella, trenér: Antonín Hudský, Milan Halaška.

Bystřice p. Hostýnem vers. FK Krnov 1:2 (0:2)

V divizní soutěži pokračovali také mladší dorostenci krnovského klubu. Hostující fotbalisté byli od začátku až do konce zápasu svému v tabulce lépe postavenému domácímu soupeři více jak vyrovnaným soupeřem. Utkání mělo oboustranně kvalitní úroveň a před oběma brankami bylo rušno. Hosté si v prvních pětačtyřiceti minutách vypracovali i více brankových příležitostí oproti domácímu celku a dvě z nich dokázali zrealizovat v brankový efekt. Ve druhém poločase domácí mladší dorostenci přidali a bojovali o zvrácení nepříznivého vývoje zápasu. Hosté jim ale dovolili vstřelit jen jeden gól a zápas dovedli zaslouženě do vítězného konce. Krnovští mladší dorostenci odehráli pátý zápas bez porážky v řadě a jsou v tabulce divizní soutěže na dvanáctém místě.

Branky: Dvořák, Biskup.

Sestava: Furtchak, Šimčík, Ledvoň, Čandas, Svoboda, Cudrák, Fuska, Dvořák, Biskup, Pecha, Krupa, Zaplač, Tejček, trenér: Marcel Cudrák, vedoucí: Valčík.