Domácí mladí fotbalisté byli v prvním poločase aktivní a často svého soupeře herně přehrávali. Zkušení hosté ale v průběhu prvních pětačtyřiceti minut čekali na chybu soupeře a nakonec se jí po zaváhání domácí obrany dočkali. Nabízenou šanci bezezbytku využili a ujali se vedení 1:0. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná a nebezpečnější byli fotbalisté Uničova. Ti zvýšili z trestného kopu své vedení na rozdíl dvou branek. Krnovští mladí fotbalisté bojovali a chtěli alespoň korigovat. To jim ale v utkání nebylo souzeno a po závěrečném hvizdu rozhodčího museli spolknout porážku v poměru 0:2.

Sestava Krnova: Furtchak, Leszko, Bolek, Valočik, Moravec, Štefla, Hudský, Kočenda, Lapunik, Baťovský, Fiurášek, Valík, Fuska, Krupa, Čandas, Tejček, trenér: Milan Hudský, vedoucí: Milan Halaška.

FK Krnov vers. Unex Uničov 0:2 (0:1)

Také mladší dorostenci krnovského oddílu pokračovali v jarní části divizní soutěže druhým zápasem a stejně jako jejich starší kolegové se po skončení odnesli porážku v poměru 0:2 ve svůj neprospěch. Mladí dorostenci Krnova hráli v prvním poločase se zdatným soupeřem více jak vyrovnanou partii. Po chybě sice domácí zbytečně inkasovali, ale v dalším průběhu první půle byli aktivnějším týmem. Domácí si vypracovali i několik nadějných možností, ale ani jednu nedokázali dotáhnout. Ve druhé půli přebírali iniciativu uničovští fotbalisté a potvrdili to druhým gólem v síti krnovského brankáře. Svěřenci trenéra Cudráka z Krnova pak ve zbytku zápasu bojovali, ale kýžené branky v síti soupeře se nedočkali. Oba dorostenecké týmy tak prohrály.

Sestava Krnova: Tejček, Zapalač, Čandas, Ledvoň, Šimčík, Cudrák, Dvořák, Svoboda, Biskup, Fuska, Krupa, Porubek, Pecha, Vavrečka, Hájek, Furtchak, Klimen, trenér: Marcel Cudrák, vedoucí týmu: Viliam Valočik.