Albrechtičtí fotbalisté zamíří na Valašsko, kde je v sobotním utkání čeká hodně nepříjemný a bojovný soupeř z Frenštátu pod Radhoštěm. Svěřenci trenéra Adlera mají tým kompletní a pokusí se o další bodový zisk. Rýmařovská Jiskra má před sebou velmi těžkého soupeře. O víkendu cestují svěřenci kouče Petra Kostelníka do Slavičína, který hraje v horní polovině divizní tabulky.

Také Jiskra má kádr pohromadě a pokusí se urvat nějaký bod. V krajském přeboru se očekává okresní derby. Na krnovském fotbalovém hřišti se v neděli představí tým SK Staré Město, které by mělo být kompletní a bude chtít navázat na jarní vítězství, které tehdy znamenalo záchranu. Domácí šplhají v tabulce krajského přeboru nahoru a jsou si vědomi důležitosti utkání. V kompletní sestavě půjdou Krnovští za vítězstvím. Zápas začíná v neděli od 14.30 hodin a příznivce čeká určitě zajímavá podívaná.

V I. A třídě poslední Slavoj Bruntál bude mít těžkou úlohu ve Štěpánkovicích, kam cestuje v neděli k dalšímu utkání mistrovské soutěže. Našimi celky bohatě obsazená I. B třída bude mít na programu letošní předposlední kolo a opět můžeme čekat zajímavá klání. Nováček soutěže z Dolní Moravice se představí v neděli na hřišti Strahovic a bude chtít potvrdit dobrou výkonnost z posledních utkání.

Šlágr kola I. B třídy se odehraje v neděli od 14.30 hodin na hřišti TJ Břidličná, kam přijede suverénně vedoucí celek soutěže Jakartovice, které dosud za celý podzim neztratily ani bod. Domácí fotbalisté Břidličné se budou chtít v utkání vypnout, rozhodně mají oč hrát.