Světlá Hora vers. Chomýž 2:2 (1:0)

Oba týmy si byly vědomy důležitosti souboje a ten byl od úvodních minut utkání poznamenán nervozitou.V první půli byli aktivnější domácí, kteří si vytvářeli i více střeleckých příležitostí. Hosté hráli se zajištěnou obranou a vyráželi do rychlých protiútoků. Častěji se ale hrálo před brankou Chomýže a to také přineslo domácímu kokektivu vedoucí branku z kopačky Foltýna. Hosté první půli recept na soupeřova gólmana nenašli, a tak po prvních pětačtyřiceti minutách hry na tom byli lépe světlohorští fotbalisté.

Od začátku druhého poločasu se Chomýž přece jen začala prosazovat a toužila po vyrovnání. Zápas se hrál oboustranně důrazně a měl správný náboj. Hosté byli stále více nebezpečnější a domácí se museli bát o výsledek. Chomýž tlačila a dostávala se do příležitostí. Vyrovnání zařídil hostující Kopec a zápas začínal znovu. Jak Světlá Hora, tak i Chomýž chtěly vyhrát a hrálo se oboustranně útočně. Ještě více vylepšil pozici pro fotbalisty Chomýže Baczke, který druhým gólem poslal hostující celek do vedení. Karty se otočily a za vyrovnáním se hnali domácí fotbalisté. Na hřišti se jiskřilo. Hosté nemuseli nikam spěchat a snažili se hrát takticky.

Domácí bojovali a nechtěli se s pro ně nepříznivým vývojem zápasu smířit. Sedm minut před závěrečným hvizdem rozhodčího se Světlá Hora přece jen vyrovnávací branky dočkala. Zařídil ji Svoboda a skóre se již do konce zápasu neměnilo ani přes další možnosti na obou stranách hřiště. Po výsledku 2:2 si oba celky rozdělily po bodu. Před koncem soutěže se bude tedy čekat další ostrý boj o body. V soutěži se budou chtít pro příští rok udržet oba celky.

Branky: Kopec, Bazcke za Chomýž, Luboš Foltýn, Svoboda za Světlou Horu.