Avízo Město Albrechtice – Napajedla 1:1 (0:0)

Albrechtičtí chtěli čtvrtý tým divizní tabulky před vlastními příznivci porazit a od zahajovacího hvizdu rozhodčího byli mnohem aktivnějším týmem. Hosté spoléhali na zajištěnou obranu a z ní vyráželi do rychlých protiútoku. Domácí defenzíva ale pracovala velmi dobře a tak se šance rodily především před brankářem Napajedel. Ten se měl co ohánět a kromě váhavosti albrechtických mu pomáhala i paní Štěstěna.

Diváci na albrechtickém hřišti tak i přes některé výborné brankové příležitosti, branku v síti hostujícího brankáře neviděli. Také od úvodních minut druhého poločasu se hrálo převážně na polovině Napajedel. Hosté ale stále pozorně bránili a v osmašedesáté minutě udeřili. Po rychle založené útočné akci se gólově prosadil hostující Zatloukal a vstřelil vedoucí branku hostů. Domácím nastaly problémy. Tlak Avíza ještě narostl, ale brankový efekt v podobě vyrovnávací branky nepřicházel. Hosté stále drželi čisté konto a občas zahrozili. Avízo již bylo v obraně pozorné a v útoku stále marně dobývalo hostující tvrz.

Zasloužené vyrovnání přece jen přišlo až necelých deset minut před závěrečným hvizdem rozhodčího. Po prodlouženém autovém vhazování se opřel do míče na hranici velkého vápna Napajedel přímo z voleje Mlčoušek a krásnou brankou srovnal stav zápasu. Utkání se hrálo až do samotného závěru a domácí toužili po vítězství. Toho se ale stejně jako před týdnem nedočkali a po nerozhodném výsledku 1:1 si připsali bod, který je umísťuje na dvanáctém místě tabulky divize se ziskem osmadvaceti bodů.

Branka: Mlčoušek. Sestava Města Albrechtic: Řehulka, Žila, Daříček, Mlčoušek, Šrom, Bartoš, Bartoníček, Burda (Marek Burián), Modelský, Karel Burián (Michalík), Košelík, trenér: Michal Smetana.