Úctyhodných šedesát let existence fotbalového klubu v obci oslaví oddíl TJ Sokol Stará Ves. Oslavy tohoto úžasného jubilea staroveského fotbalu proběhnou na místě, které je s touto osvavou spjato nejvíce - na hřišti místního Sokola.

Celá akce je rozdělena do dvou částí. Ta první se uskuteční již nadcházející sobotu 18. července, kdy proběhne odstartování slavnostního programu na hřišti ve Staré Vsi, který se připravil na 13. hodinu. V první části se vše odstartuje řečí o historii klubu, fotbalu a celku TJ Sokol Stará Ves.

Později nastoupí na hřiště ke svému utkání nejmladší fotbalisté z oddílů přípravek Jiskry Rýmařov a TJ Břidličná. Po tomto klání fotbalových nadějí dostanou slovo fotbaloví senioři a v zápase na šířku hrací plochy si to rozdají hráči nad padesát let. Program oslav fotbalu ve Staré Vsi bude pokračoval patnáct minut po čtvrté hodině.

Na hřišti se divákům představí dívčí tým TJ Krnov i s bývalou staroveskou hráčkou Kappelovou proti domácímu seniorskému týmu, za který nastoupí bývalí hráči oddílu od pětatřiceti do padesáti let. Vyvrcholením prvního slavnostního dne fotbalové šedesátky ve Staré Vsi bude od 17 hodin přátelské fotbalovém utkání divizního mužstva Jiskry Rýmařov a domácího Sokola Staré Vsi.

Pořadatelé fotbalového oddílu Sokol Stará Ves srdečně zvou k oslavám fotbalu bývalé hráče, funkcionáře, příznivce Sokola a všechny, kteří si nenechají ujít dobrou zábavu, při níž si mohou zasportovat i zavzpomínat.