Celkem v ročníku, kterého se účastnilo 13 celků z Moravskoslezského kraje, nastřádali 20 výher a jen 2 remízy a 2 prohry. To vše při impozantním skóre 142:36. Kromě jednoznačně nejlepšího útoku se pyšní také nejlepší defenzivou soutěže.

Svěřenci trenéra Martina Čecháka si nejvyšší výhru sezony si připsali v 6. jarním utkání, ve kterém zdolali Polanku nad Odrou na jejím hřišti 12:0. Dvouciferné číslo v kolonce vstřelených branek si připsali ještě v posledním zápase sezony. V neděli doma zdolali Hlubinu 12:2. Právě soupeř z Ostravy byl přitom jedním ze dvou, a zároveň posledním celkem, který rýmařovskou devatenáctku v sezoně porazil. Stalo se tak v závěrečném podzimním utkání, které Hlubina vyhrála 5:2. Jiskra zároveň neprohrála žádné z okresních derby. Bruntál zdolala 7:1 (doma) a 9:2 (venku). V Krnově remizovala 2:2, doma v Rýmařově jej porazila 5:1.

Půvabná bojovnice Veronika Zajícová z Krnova získala evropský mistrovský titul v MMA a je vicemistryní kontinentu v boxu. Rozšíří svou sbírku trofejí o titul MISS Česká republika?
Další mistrovský titul pro krnovskou bojovnici. Teď ji čeká nucený odpočinek

Více než třetinu ze všech branek Jiskry vstřelil Roman Marek. Sedmnáctiletý útočník jich v ročníku zvládl nasázet 53 a stal se nejlepším střelcem soutěže. V desítce nejlepších kanonýrů soutěže je ještě Matěj Němec, který si zapsal 25 gólů a jemuž patří 4. místo. Milan Křepelka je na 9. pozici se 14 přesnými zásahy. Osm branek vstřelil Jakub Gorčík, sedm Filip Köhler.

Největší minutáž během sezony nastřádal Roman Marek, který na hřišti strávil celkem 2154 minut a je v tomto ohledu druhý v celé soutěži. Za ním následuje Jan Zapletal (2120). Více než dva tisíce minut překonal z týmu Jiskry ještě Filip Köhler (2097). Následují Milan Křepelka (1967) a Jakub Gorčík (1835).

Tři hráči nastoupili do všech 24 zápasů v sezoně. Byli to Filip Köhler, Roman Marek a Jan Zapletal. V jednom utkání scházel trenéru Čechákovi Milan Křepelka. 22 zápasů odehrál Jakub Gorčík.

Dvě ze tří vychytaných nul Jiskry v sezoně si připsal Adam Přecechtěl. Tu třetí má ve statistikách Jan Batla. Tomáš Palys, Milan Křepelka, Roman Marek, Jakub Gorčík a Matěj Němec v této sezoně nastoupili také za áčko v divizi. V sezoně nasadil trenér Martin Čechák celkem 28 hráčů.