Minulý týden Krnovští prohráli s Hájem ve Slezsku 3:4, i když už vedli 3:0 a měli další příležitosti ke skórování. Hosté však využili každé chyby Krnova.

Krnovskému trenérovi se pomalu krystalizuje sestava na jaro. V podstatě všichni klíčoví hráči v Krnově zůstali, to se týká hlavně přespolních, Lukáše Krčmaříka a Františka Kaštovského. Navíc přišel na půlroční hostování z Opavy Martin Sabó. Bohužel posledně dva jmenovaní se v současné době potýkají s drobnými zraněními a kouč zatím neví, jestli je proti Hradci bude moci postavit. „Dozvím se to až dneska odpoledne na tréninku, ale doufám, že to nebude nijak vážné a kluci se brzy dají dohromady,“ povídal Antonín Hudský. Kdo určitě nebude k dispozici, je brankář Taras Furtchak, který má problémy s kolenem. „Sice normálně chodí, ale na hraní to není. Zatím taky nic bližšího nevíme, ale co nejdříve bychom se měli dozvědět, jestli bude muset podstoupit chirurgický zákrok nebo ne,“ osvětlil situaci krnovský lodivod.

Ostatní krnovští fotbalisté jsou však v pořádku. To se týká hlavně Tomáše Hudského a Jiřího Bačovského. Oba podzimní část divize promarodili, jeden s kotníkem a druhý s kolenem. Hudský mladší se už v minulé přípravě proti Háji blýskl dvěma góly.