Krnovští přijeli do Jeseníku bez Adama Ondra, který měl studijní povinnosti, ve středu zálohy jej tak nahradil Lukáš Krčmařík. V první pětačtyřicetiminutovce to byli právě hosté z Krnova, kteří udávali tempo hry a vytvářeli si brankové příležitosti.

„V první půli hrála sestava, která by měla nastupovat i v krajském přeboru. Podle toho to taky vypadalo. Domácí jsme do ničeho nepustili, prakticky se ani nedostali na naši polovinu," povídal krnovský kouč Antonín Mura.

Hosté se ujali vedení 2:0 po brankách Krčmaříka a stopera Švrčka. „Dali jsme sice dva góly, ale mohlo jich padnout daleko víc, klidně jsme ještě dva, tři mohli přidat," popisoval trenér Krnova.

Po přestávce se krnovská sestava notně obměnila a obrázek hry se změnil. Také domácí kolektiv se dostal do hry a hlavně využil své šance. Dvěma brankami se Jeseníku povedlo srovnat. „Soupeř už nebyl tak bezzubý jako v prvním poločase a dokázal srovnat," říkal stručně Antonín Mura.

Krnovští tak v Jeseníku jen remizovali. Následující sobotu je čeká generálka na jarní část krajského přeboru. Od 14.00 hodin hostí na svém hřišti Slavoj Olympii Bruntál. „Uvidíme, jestli budeme hrát ještě na umělce nebo už na normální trávě.

Radši bych byl samozřejmě, kdybychom už mohli využít klasický trávník, ale všechno záleží na počasí," podotkl na závěr Antonín Mura.

Jeseník - FK Krnov 2:2 (2:0)
Branky Krnova: Krčmařík, Švrček
FK Krnov: Boček - Dvořák, Daříček, Švrček, Šimčík - Charalambidis, Krčmařík, Bartoníček, Navrátil - Hudský, Havlíček, střídali: Šmíd, Sklenařík, Ostrák, Furčák. Trenér: Antonín Mura, vedoucí: Panaiotis Melios