Po remíze s Krnovem chtěli bruntálští fotbalisté určitě zvítězit a od začátku to dávali jasně najevo. Už v 1. minutě poslal Kazár pas na Orsága za obranu hostů a ten se střelou z úhlu poprvé střelecky prosadil, 1:0.

O pět minut později znovu Kazár vyzval Tomáše Němce k samostatnému nájezdu na branku hostů, bruntálský hráč ale přestřelil. A přišel trest. Ve 14. minutě se hosté dočkali vyrovnání. Po rohovém kopu a nedůrazu v obraně se prosadil v šestnáctce Bruntálu Gorovič.

Domácí ale soupeře z Šenova i nadále tlačili. Ve 23. minutě faulovali hosté ve vlastním pokutovém území pronikajícího Němce a sudí nařídil proti Šenovu penaltu. Jan Krajčovič si věděl rady a vrátil svému týmu vedení. Tlak domácích hráčů trval. Čtyři minuty po penaltě přeloboval obranu hostů Kazár a Orság za pomoci tyče vstřelil třetí branku SO Bruntál.

Neuběhla ještě ani půlhodina hry a domácí kolektiv se mohl radovat ze čtvrté branky. V utkání skvělý Kazár vysunul do útoku Němce. Ten prošel obranou hostů a uvolnil Češka, který si pohrál s gólmanem Šenova a zvýšil vedení domácích na rozdíl tří branek.

Ovšem to netrvalo dlouho, jen sto osmdesát sekund. Hosté dostali možnost zahrávat trestný kop a Bednář se z hranice šestnáctky nemýlil, 4:2.

Do druhé půle vstoupili domácí s cílem dovést utkání k vítěznému konci. Jenže v 55. minutě hosté podnikli středem hřiště rychlý protiútok a Bednář vstřelil kontaktní gól, 4:3. Utkání se na chvilku zdramatizovalo. Přišla však 64. minuta a uklidnění pro domácí. Po faulu na Němce zahrával z úhlu trestný kop Kazár a přímou střelou k tyči překvapil brankáře hostů Szarowského.

Domácí byli znovu na koni a v 75. minutě zpečetili vítězství. Patrik Havlíček našel centrem střídajícího Cabala a ten přidal šestou branku domácích. Hosté už rezignovali a domácí dohrávali zápas v pohodě. V 76. minutě byl v šanci po spolupráci s Klembarou, Havlíčkem a Zatloukalem Ostrák. Stav se už ale až do závěrečného hvizdu nezměnil.

„Sehráli jsme, myslím, dobré utkání bohaté na góly. Musím celý tým za výkon a hlavně aktivitu na hřišti pochválit. Vyzdvihnout bych chtěl Tomáše Němce, který po celých devadesát minut odváděl výborný výkon. Těší útočná aktivita a produktivita, ale naopak mrzí počet inkasovaných branek na vlastním hřišti, to by se nemělo stávat," zhodnotil utkání krátce kouč SO Bruntál Antonín Mura.

SO Bruntál - FK Šenov 6:3 (4:2)
Branky: 1. a 28. Zdeněk Orság, 25. Jan Krajčovič, 30. Češek, 65. Kazár, 76. Cabal - 15. Gorovič, 33. a 56. Bednář
Bruntál: Minarčík - Kopec (46. Cabal), Došla, Jan Krajčovič, Mohyla - Patrik Havlíček (77. Klembara), Češek, Ostrák (77. Zatloukal), Tomáš Němec - Kazár (84. Hendrych), Zdeněk Orság (86. Raab). Trenér: Antonín Mura