„Na facebooku Fotbalového anděla proběhla aukce dresů pro nemocnou Anežku z Krnova, které byla diagnostikována dětská obrna, slepota a epilepsie. Vybralo se krásných 38.250 korun. Výtěžek půjde na transparentní účet města Krnov a následně bude částka poslána rodině Anežky,“ řekl prezident Fotbalového anděla Jan Holouš. Fotbalový anděl dražil dresy ligových fotbalistů, aby pomohl právě nemocné Anežce. Akce byla spojená s oslavou 90-ti let FK Krnov, v rámci kterých byly pro Anežku nachystány kasičky. „Muži FK Krnov přispěli částkou 11 tisíc korun, za což jim nesmírně děkuji, stejně tak všem dárcům a dražitelům dresů,“ podotkl Jan Holouš. „S kluky v kabině jsme se bavili, že by bylo fajn přispět i za náš tým. Jsem rád, že se zapojila celá kabina a pomůžeme někomu z Krnova,“ řekl za kabinu FK Krnov Nicolas Tümmler.

Fotbalisté Jeseníku uspěli v pohárovém utkání proti Bruntálu a v dalším kole se mohou těšit na zápas se Šumperkem. FOTO: FK Jeseník
Bruntál ulovil Filipa Pražáka. Šanci dostanou i mladí odchovanci

„Tímto sbírka nekončí, lidé mohou stále přispívat do konce srpna na transparentní účet a nebo se také mohou účastnit akce, která v Krnově proběhne pátého srpna, kde pro ně a Anežku město Krnov připravilo super odpoledne,“ uzavřel šéf Fotbalového anděla Jan Holouš.