Soupeřem Jiskry byl Sokol Vřesina, se kterým na podzim na jeho hřišti remizovala po výsledku 4:4. Domácí fotbalisté měli po ostudě na Olympii Bruntál co napravovat a do utkání nastoupili velmi odhodlaně a v plném nasazení. Mladí rýmařovští fotbalisté plnili zodpovědně pokyny trenéra a od úvodního hvizdu rozhodčího soupeře zatlačili hluboko na jeho polovinu.

Již ve druhé minutě zápasu otevřel skóre domácí Kamil Pauler, který dostal střeleckou chuť a vzápětí přidal druhou branku svého týmu. Domácí soupeře k ničemu nepouštěli a důkazem byla i skutečnost, že na rýmařovského gólmana Martina Ilnického šla v první půli snad jediná střela. Jednoznačný první poločas tak skončil jasným výsledkem 5:0 ve prospěch Jiskry a o utkání bylo rozhodnuto.

Druhá půle probíhala ve stejném duchu, ale domácí se potýkali s promarňováním vyložených brankových příležitostí. Hosté jen bránili a na polovinu Jiskry se dostávali jen sporadicky a nebyli nebezpeční. Jiskra měla další gólové možnosti. Střeleckou aktivitu završil v 58. minutě Kamil Pauler hattrickem. Jiskra ovládala hrací plochu a zdecimovanému soupeři přidávala další branky.

Hosté z Vřesiny čekali na konec utkání a po něm byli rádi za porážku 0:8, kterou jim rýmařovští fotbalisté uštědřili. Jiskra tak v zápase, který se divákům musel líbit, napravila ostudnou porážku z Bruntálu a už v úterý pokračovala v soutěži utkáním s Vrbnem pod Pradědem.

Jiskra Rýmařov - Vřesina 8:0 (5:0)

Branky Jiskry: Pauler 3, Holuša, Zatloukal, Tlapal, Bendík, Kameník

Jiskra Rýmařov: Ilnický Tlapal, Bureš, Mrhal, Klembara Skrutek (46. Jindřich Turták), Michal Turták (46. Bendík), Vaněrek (46. Zifčák), Zatloukal Pauler (64. Mitov), Holuša (85. Kameník). Trenér: Roman Procházka, vedoucí: Tomáš Durna.