Dorostenecké utkání na rýmařovském hřišti začali lépe hosté z Brušperka, kteří si od úvodních minut vynutili převahu. Tlak jim přinášel i brankové příležitosti. Domácí fotbalisté se nemohli dostat do tempa a za soupeřem zaostávali. Aktivní hosté útočili a v desáté minutě se po zaváhání domácí obrany ujali vedení.

Inkasovaný gól konečně rýmařovské dorostence probudil a začali postupně přebírat iniciativu na svou stranu. Rýmařovští hráči získali hru do své moci a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Jejich proměňování ale bylo největší slabinou domácích.

Výjimkou byla dvacátá minuta, kdy nádherná přihrávka našla na šestnáctce soupeře připraveného Michala Turtáka, a ten poslal míč nekompromisně do sítě brankáře Brušperka. Jiskra si do přestávky vytvořila další možnosti, ale bez úspěchu.

Do druhé poloviny zápasu vstoupili rýmařovští fotbalisté mnohem lepe, než do té první. Domácí byli aktivnější a měli míč častěji na kopačkách. Hosté se bránili a odolávali náporu soupeře, který měl další možnosti. Jiskra se neprosadila a tak to byli znovu fotbalisté hostujícího kolektivu, kteří se vrátili do vedení.

Rýmařovští ale pokračovali v ofenzivním výkonu a hosté se dlouho z vedení neradovali. V pětašedesáté minutě utekl obraně Brušperka Jiří Bendík a chladnokrevně vyrovnal na 2:2.

Rýmařov pokračoval v tlaku na branku hostů a chtěl vyhrát. Třetí branky v síti hostů se sice Jiskra dočkala, ale pro hodně sporný ofsajd ji rozhodčí neuznal. Pohledné utkání, ve kterém podali Rýmařovští herně dobrý výkon, tak skončilo nerozhodně 2:2.

Další utkání krajského přeboru starších dorostenců hraje Rýmařov v neděli 9. září v Bílovci.

Jiskra Rýmařov - SK Brušperk 2:2 (1:1)
Branky Rýmařova: Michal Turták, Bendík
Jiskra Rýmařov: Holuša - Radek, Furik, Kopeček, Buráň - Bureš, Michal Turták, Jindřich Turták, Vaněrek - Mitov, Bendík, střídali Sedlář, Hargaš, Cabák, Kameník, Kocúr. Trenér: Tomáš Durna