FK Krnov vers. Unex Uničov 2:1 (2:1)

Krnovští dorostenci chtěli v posledním letošním utkání na vlastním hřišti vyhrát a zajistit si přes zimní přestávku lepší výchozí pozici pro jaro. Hosté z Uničova ale začali lépe a předváděli aktivní fotbal. Ten jim přinesl již v sedmé minutě vedoucí branku z kopačky Hrdloviče a domácím nastaly starosti. Krnovský tým ale bojoval, byl si vědom důležitosti utkání. S přibývajícím časem prvních pětačtyřiceti minut získával domácí kolektiv převahu a s ní přicházely i příležitosti. Jednu z nich využil k zasloužené vyrovnávací brance Bačovský a začínalo se znovu.

Oba celky hrály rychlý a útočný fotbal. Hosté hrotili, ale krnovská obrana odolávala. Enormní snaha krnovských dorostenců přinesla před přestávkou své ovoce. Gólově se prosadil Moravec a zajistil svému celku důležitou vedoucí branku. Hosté se snažili kontrovat, ale do přestávky se jim to nepovedlo. Ve druhé polovině zápasu se bojovalo o každý metr hrací plochy. Krnovští starší dorostenci dobře a zodpovědně bránili a snažili se nepouštět hráče Uničova do příležitostí. Hra se přelévala od jedné branky ke druhé a před oběma brankáři byly k vidění zajímavé, nebezpečné situace.

Fotbalisté Krnova měli možnosti pojistit své vedení, ale nevyužili je. Ani Uničovští se do konce zápasu do černého netrefili a tak domácí tým nakonec získal důležité vítězství. Tabulku divizní soutěže starších dorostenců vede Frýdek – Místek s pětatřiceti body před druhými Vítkovicemi s dvaatřiceti body a třetím Fulnekem s pětadvaceti body. Krnovský tým starších dorostenců je po polovině soutěže na desátém místě se čtrnácti body se stejným počtem bodů jako devátý Jeseník a jedenáctý Zábřeh na Moravě. Deset bodů má dvanáctá Bystřice pod Hostýnem a tabulku divizní soutěže uzavírají se sedmi body týmy Ostrava – Jih a Nový Jičín.

FK Krnov vers. Unex Uničov 0:4 (0:3)

Také mladší dorostenci krnovského oddílu zakončili letošní sezonu a v posledním utkání divizní soutěže mladšího dorostu podlehli před vlastními příznivci fyzicky vyspělému týmu Uničova. Domácí se sice chtěli v závěrečném zápase porvat o výsledek, ale hosté byli v prvním poločase velmi produktivní. Kvalitní hra Uničova přinesla i gólové vyjádření a v polovině utkání tak hosté vedli již rozdílem tří branek.

Krnovští mladší dorostenci se nevzdávali ani ve druhé půli zápasu a svedli v ní se svým soupeřem vyrovnaný souboj. Avšak střelecky se opět prosadil Uničov a zpečetil tak své hladké vítězství. Tabulku divize mladších dorostenců vedou s třiatřiceti body Vítkovice. Krnovští mladí fotbalisté jsou poslední na čtrnáctém místě s jedním bodem za Novým Jičínem, který mátři body.