FK Krnov vers. Bystřice pod Host. 4:2 (2:0)

Krnovští fotbalisté si byli vědomi nutnosti bodovat a od začátku to bylo na jejich hře znát. Domácí svého soupeře z jihu Moravy zatlačili na jeho polovinu a vytvářeli brankové příležitosti. Ve 23. minutě se domácí Krnov radoval poprvé. Gólovou situaci využil ke vstřelení úvodní branky utkání Moravec a nastartoval svůj tým k cestě za vítězstvím. O pár minut později se skóre opět měnilo a znovu k radosti Krnovanů. Na rozdíl dvou branek zvýšil vedení domácích Bačovský a stanovil skóre poločasu.

Hosté po přestávce bojovali a snažili se utkání zvrátit. Krnovští fotbalisté ale nenechali nic náhodě a hned tři minuty po příchodu na hřiště zvýšil Krpec na 3:0 pro Krnov. Bystřice pod Hostýnem se ani za tohoto nepříznivého stavu nepoložila a bojovala o výsledek. Snížení zařídil hostující Grygar a zápas se zdramatizoval. Naštěstí pro domácí ale ne na dlouho. Čtvrtý gól vsítil Kostrhoun a hosté již stačili jen snížit na konečných 4:2 ve prospěch Krnova, který tak svou bodovou sbírku v divizní soutěži rozšířil na pět bodů.

Branky: Moravec, Bačovský, Krpec, Kostrhoun. Sestava Krnova: Žáček, Čandas, Svoboda, Ledvoň, Zapalač, Cudrák, Krpec, Moravec, Fuska, Bačovský, Kostrhoun, střídali: Lezsko, Pella, Dvořák, trenér: Marcel Cudrák, vedoucí: V. Valočík.

FK Krnov vers. Bystřice pod Host. 0:3 (0:1)

Také mladší dorostenci sehráli minulou neděli své utkání proti jihomoravskému soupeři a po devadesáti minutách hry si odnesli z hrací plochy porážku v poměru 0:3 . Domácí mladí fotbalisté Krnova se snažili svému fyzicky vyspělému soupeři vyrovnat, ale zaostávali v důraze a to hlavně v útočné fázi. V poli byla hra poměrně vyrovnaná, ale hosté byli velmi nebezpeční v útočné činnosti a prokázali to do přestávky jednobrankovým vedením.

Také druhý poločas přinesl podobný obraz jako první. Hosté produktivní v útoku, domácí v poli vyrovnaní, ale před brankou neškodní. Bystřice tak v závěru utkání dvěma góly zpečetila své vítězství na 3:0.

Sestava: Tejček, Doležel, Šimčík, Králik, Turčák, Kliment, Dvořák, Biskup, Ručka, Kurečka, Moravec, střídali: Ptáček, Slezák, Janoušek, Schreier, trenér: Libor Dvořák.