Dorostenecká Jiskra Rýmařov sehrála poslední podzimní zápas na půdě Fulneku a od začátku zápasu si vedla velmi dobře. Domácí byli pod tlakem a čelili šancím hostů. Ve 12. minutě vyslal Kováč do brejku Daniela Kopečka a ten nabídku zužitkoval ve vedoucí branku Rýmařova. Ve 20. minutě zvyšoval na dvoubrankový rozdíl ve prospěch Jiskry Tomeček po přihrávce Vajdíka.

Fulnek se nechtěl jen tak vzdát a bojoval o výsledek. Ve 25. minutě se dočkali domácí snížení na 1:2 po chybě v obraně Jiskry. Rýmařovští ale neponechali nic náhodě a ve 30. minutě jim vrátil dvojbrankové vedení Cabák, který hlavou překonal domácího brankáře po centru Vajdíka.

Domácí stále bojovali a minutu před koncem první půle se jim podařilo snížit po další chybě obrany hostů.

Jiskra byla lepším týmem i ve druhém poločase a měla další brankové příležitosti. Fulnek nestačil a inkasoval další góly. Čtvrtou branku Rýmařovských vstřelil tečovanou střelou Urbánek a na konečných 5:2 pro Rýmařov zvyšoval v závěru utkání Seifert po přihrávce Kováče.

„Dnes byl trávník hodně podmáčený, měkký a celý zápas pršelo. Klukům to ale nedělalo výraznější problémy a vytvářeli si mnoho krásných akcí. Fulneku jsme moc příležitostí nedávali. Až na dvě chyby v obraně to byl opět skvělý výkon celého týmu. Kluci mě stále nepřestávají překvapovat svou hrou, jejich tvořivost nezná meze," hodnotil utkání trenér dorostenců Jiskry Rýmyřov Tomáš Durna a pokračoval:

„Když shrnu podzimní sezonu, tak musím konstatovat, že jsem já osobně s takovým startem a hladkým průběhem vůbec nepočítal. Máme hodně šikovný tým, ale že ze třinácti zápasů vyhrajeme všech třináct, o tom se mi ani nesnilo. Na našich hráčích je vidět chuť hrát fotbal a odhodlanost.

Chtěl bych i touto cestou všem klukům velmi poděkovat za jejich výkony, hodně jsem si užíval jejich hru a mám z nich radost. Přeji jim, aby si formu udrželi i v jarní části sezony," dodával kouč.

FK Fulnek - Jiskra Rýmařov 2:5 (2:3)
Branky Rýmařova: Daniel Kopeček, Tomeček, Cabák, Urbánek, Seifert
Jiskra Rýmařov: Kubját - Raušer (46. Nebes), Pavel Kopeček, Cabák, Sudek - Seifert, Vajdík, Urbánek (75. Snášel), Kováč - Tomeček, Daniel Kopeček. Trenér: Tomáš Durna