Jiskra nastoupila do utkání velmi dobře a prakticky celý první poločas byl v její režii. Domácí byli velice aktivní a svého soupeře přehrávali. Hosté byli pod stálým tlakem. Domácí si vytvářeli po pěkných kombinacích brankové příležitosti.

Výsledkem byla už v 7. minutě vedoucí branka. Dlouhým autem vyslal Kubját na branku hostů Sekaninu a ten nedal gólmanovi Svinova šanci.

O deset minut později připravil Vajdík dobrou přihrávku Tomečkovi a ten ji proměnil ve druhý gól. Jiskra pokračovala v náporu. Ve 24. minutě zahrávali Rýmařovští rohový kop a centr Tomečka dopravil hlavou do sítě hostů Kováč.

Svinov byl zatažený a čelil náporu domácích. Ve 33. minutě Kubját opět našel aktivního hrajícího Sekaninu a ten přidal svůj druhý gól v zápase. Hosté zabojovali a dokázali alespoň před poločasem snížit, když se po standardní situaci prosadil hostující Lichovník.

Ve druhé půli tempo hry upadlo. Hra už z obou stran nebyla tak aktivní a bojovalo se spíše ve středu hrací plochy. Domácí měli i přesto navrch a hattrick mohl zkompletovat Sekanina, jenže nedokázal míč dopravit do odkryté brány Svinova. Poslední slovo v utkání měli přece jen hráči Jiskry. V 54. minutě přesně našel Jiří Orel Tomečka a ten stanovil konečný výsledek na 5:1 ve prospěch Rýmařova.

„V první půlce předváděli kluci nádhernou hru, kterou jsem si velmi užíval. Jejich nasazení bylo maximální. Velice se mi líbil výkon Jakuba Sekaniny, který jakožto hráč starších žáků se mezi dorostenci neztratil," uvedl po utkání kouč dorostu Jiskry Tomáš Durna.

Jiskra Rýmařov - Svinov 5:1 (4:1)
Branky Rýmařova: Sekanina 2, Tomeček 2, Kováč
Rýmařov: Vilímek - Orel, Kováč, Kopeček, Kubját - Seifert (75. Lašák), Vajdík, Nebes (85. Kraus), Sacký (68. Raušer) - Sekanina (80. Matějíček), Tomeček. Trenér: Tomáš Durna