Šumperskému celku zatím patří třetí příčka v divizní tabulce, když nasbíral sedmatřicet bodů, lepší je jen Orlová a Mikulovice. A právě s vedoucí Orlovou odehráli Šumperští poslední utkání, na svém hřišti s lídrem remizovali 2:2. „Bude to zase těžký zápas. Šumperk patří do špice divize, takže u nás určitě bude chtít vyhrát," uvedl k soupeři kouč Krnova Antonín Hudský.

První vzájemné měření sil Krnova s Šumperkem na podzim dopadlo jednoznačně. Šumperk doma zvítězil 4:1. Krnovští by protivníkovi rádi porážku vrátili. „Chtěl bych, abychom pokračovali ve výkonech z Kravař. Potřebujeme teď každý bod, takže my musíme hrát. Šumperk je relativně v pohodě a může hrát v klidu," povídal krnovský lodivod a pokračoval:

„Samozřejmě, že nejlepší by bylo, kdybychom vyhráli, ale o tom raději ani nechci mluvit ani myslet. Nechci ani říkat, že bych byl spokojen s bodem, uvidíme, jak se bude zápas vyvíjet. Jisté je jenom to, že body prostě potřebujeme k záchraně," nastínil Antonín Hudský.

Sestava Krnova se pravděpodobně nebude lišit od té, která nastoupila v Kravařích. Kouči stále bude chybět střední záložník Ondřej Bartoníček, který si po červené kartě z utkání s Dolním Benešovem odpykává dvojzápasový trest. Ve středu záložní řady ho opět nahradí Roman Švrček, kterému se minulé utkání vydařilo.

Do obrany se místo něj přesune Miroslav Daříček. Pro něj není úloha stopera ničím novým, vždyť na tomto postu poslední dvě sezony pravidelně hrával. Krnovu se vyprázdnila marodka, a tak bude mít domácí stratég k dispozici všechny své svěřence.

Utkání Krnova s Šumperkem začíná v neděli v obvyklých 16 hodin. „Má být pěkné počasí, tak věříme, že si hodně lidí najde cestu na stadion a přijdou nás podpořit. Naši věrní fanoušci nám v každém zápase moc pomáhají a já věřím, že se jim odvděčíme kvalitním fotbalem," pozval všechny příznivce FK Krnov na utkání kouč Antonín Hudský.