V prvním poločase nenasvědčovalo nic tomu, že fanoušci nakonec uvidí takovou jízdu a sedm branek. Velkou šanci Jiskry měl po akci Tilkeridise a Ondrušky Radek Němec. Jeho ránu nakonec zastavila tyč.

„V prvním poločase se spíše hrálo mezi oběma šestnáctkami. Hosté neměli snad jedinou šanci,“ vracel se k zápasu domácí kouč Milan Furik.

Po půlhodině hry házeli Rýmařovští dlouhý aut. Míč propadl až k Tileridisovi, který ranou pod břevno otevřel skóre.

„V závěru poločasu nařídil sudí v náš prospěch penaltu, nakonec míč ale vytáhl před šestnáctku a z následné standardky jsme nevyužili,“ řekl ještě k prvnímu poločasu trenér Jiskry.

Po přestávce se začala dít věci. Otrokovicím dělal velké problémy rychlostně vybavený Nikolas Tilkeridis. V 62. minutě dostal dobrý balon, šel sám na brankáře a zvyšoval na 2:0, a když po totožné akci zvýšil na 3:0 Woitek, zdálo se, že je rozhodnuto.

„Myslel jsem si, že vítězství nám nikdo nevezme. Jenomže soupeř ožil. Náš tři minutových výpadek na pravé straně využil k vyrovnání,“ kroutil hlavou Milan Furik. „Je to umění ztratit během takové chvilky třígólový náskok,“ nechápal zkušený trenér.

Jiskra ale dokázala vstát z mrtvých. Minutu před koncem kopal Dydowicz standardku, našel hlavu Ondrušky a ten trefil Rýmařovu tři body.

„Diváci si přišli na své, ale moje srdce není na takové zápasy stavěné. Vítězství mě těší, tým ukázal charakter,“ chválil kouč nováčka. Rýmařov díky zisku devíti bodů z posledních tří zápasů se posunul na sedmou příčku.

„Náš historicky největší úspěch. Celou sezonu musíme hodnotit kladně,“ zakončil Milan Furik.

Rýmařov – Otrokovice 4:3 (1:0)
Branky: 32. a 62. Tilkeridis, 78. Woitek, 89. Ondruška – 82. Kiška, 83. Jasenský, 85. Bahounek. Rozhodčí: Silný – Kneisl, Polanský. ŽK: Harazin – Pěnička, Bahounek, Kiška. Behan. Diváci: 280.
Rýmařov: Baroš – György (88. Horák), Kocůr, Harazin, Fiala – Woitek, Dydowicz, M. Furik (74. Hleba), R. Němec - Tilkeridis (91. J. Furik), Ondruška. Trenér: Milan Furik.