Fotbalistky Olympie Bruntál odjížděly do Veřovic bez několika zraněných, a tak příležitost dostaly další hráčky. Již v 1. minutě vybídla Jarošová pěknou nahrávkou Šandovou a ta nadvakrát překonala domácí brankářku. Ve 3. minutě ale přišla chyba hostující obrany a zásluhou nejnebezpečnější domácí hráčky Bražinové bylo vyrovnáno na 1:1.

V 11. minutě opět obrana Olympie chybovala a domácí Bražinová se mohla po střele do prázdné branky radovat podruhé. Hostující fotbalistky bojovaly a vyplatilo se jim to o tři minuty později. Ve 14. minutě prošla obranou domácích Macháňová, domácí gólmanka její střelu jen vyrazila a Mudříková dorážkou srovnala na 2:2.

Olympia začala domácí v poli přehrávat a měla další brankové příležitostí. V 19. minutě se po samostatné akci gólovou střelou prosadila Helekalová a otočila výsledek na stranu bruntálského kolektivu. Po dvaceti minutách se tempo hry uklidnilo. Hostující hráčky byly aktivnější, ale střelecky se již neprosazovaly. Domácí chtěly vyrovnat a hrozily především z brejků bývalou hráčkou Baníku Fojtíkovou a Bražinovou, které byly pro hosty stálým nebezpečím.

Do přestávky se stav ale nezměnil. Ve druhém poločase se zranila další hostující hráčka a Olympia pozměnila sestavu. Začátek druhé půle byl z obou stran opatrnější. Olympia se snažila rozhodnout, ale nedařilo se jí to až do 60. minuty. Po nedovoleném zahrání domácích se odhodlala k ráně téměř z poloviny hřiště Jarošová a překvapená domácí gólmanka inkasovala počtvrté.

Domácí fotbalistky se nechtěly s vývojem utkání smířit a zatlačily Olympii na její polovinu. Do vážnějších příležitostí se ale domácí nedostávaly a Olympia kontrolovala vedení. V 68. minutě jej mohla zvýšit Jarošová, ale její povedená střela těsně minula branku Veřovic. Poslední slovo v utkání mohla mít v 82. minutě Janíčková, kterou ve velké šanci vychytala brankářka domácích. Utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím Olympie, která udržela vedení v divizní tabulce.

„Museli jsme doslova látat sestavu, ale za bojovnost si opět holky zaslouží pochvalu. Smůla je, že další naše hráčka je nejspíš zraněná. Je pravda, že každý soupeř se na nás bude chtít vytáhnout, ale někdy je to hraniční. Většina týmů hraje proti nám tvrdě, protože jinak je naše technické a rychlé hráčky přehrávají. Snad jsme si smůlu již vybrali.

V sobotu 21. září od 14 hodin hostíme doma v Bruntále další tým z čela tabulky, Štramberk. Zveme tímto opět všechny naše fanoušky," řekl po utkání manažer týmu Ladislav Švajda.

AFC Veřovice – Olympia Bruntál 2:4 (2:3)
Branky Olympie: Šandová, Mudříková, Helekalová, Jarošová
Sestava Olympie: Švajdová – Klepáčková, Balážová, Macháňová, Dorňáková – Kuttlerová, Jarošová, Helekalová, Kaupová (64. Janíčková) – Mudříková, Šandová. Trenér: Zbyněk Urbaník