První šanci viděli diváci v páté minutě, kdy z dálky napřáhl Rinke. Míč na nerovném terénu před brankářem skočil, ten jej však reflexivním zákrokem vyrazil na rohový kop.

Vedení Úvalna

V jedenácté minutě už se mohli domácí diváci radovat. Po rohovém kopu zůstal na přední tyči nekrytý hráč a hlavou umístil míč do sítě Krásných Louček. V sedmnácté minutě vytáhl brankář Petr výborný zákrok proti tvrdé střele domácího záložníka, vyboxovaný míč se ještě domácí snažili usměrnit do branky, ale neuspěli.

V devatenácté minutě bylo vyrovnáno. Rinke našel přesným centrem na zadní tyči Laláka, ten jej vrátil před branku a Adámek míč dorazil do sítě. V sedmadvacáté minutě vyrobila hrubku obrana hostů, domácí však z hranice vápna pálili vysoko nad. Ve zbytku prvního poločasu byl k vidění především tvrdý boj ve středu hřiště a dalších šancí se diváci nedočkali.

Dobrý fotbal v druhé půli pokračoval

Ve druhém poločase zahrozili hosté. Beran prostrčil míč na Chlopčíka, tomu ale v zakončení zabránil skokem pod nohy domácí brankář. Ve dvaapadesáté minutě vypálil z dálky velmi dobře domácí záložník a brankář Petr jeho střelu s největší námahou vyrazil na roh. V šedesáté minutě přihrál Adámek Gřundělovi, ten bez rozpaků míč napálil a jen těsně minul domácí branku. Ve dvaašedesáté minutě se dostali domácí do vedení.

Gól z přímého kopu znamenal vedení

Přímý kop na branku hostů skončil za zády brankáře Petra, kterému bránil v ofsajdové pozici stojící hráč. Pomezní rozhodčí toto ale nepostřehl a branka byla uznána. V sedmdesáté druhé minutě se opět mohli radovat domácí. Beran nedokázal míč dostat do bezpečí, následoval centr na zadní tyč a pro domácího útočníka už nebyl problém vstřelit třetí gól Úvalna.

Hosté se snažili výsledek zvrátit a zatlačili domácí k vlastnímu pokutovému území. V osmasedmdesáté minutě dostal přihrávku za obranu Chlopčík, ale jeho snahu zmařil včasným vyběhnutím brankář.

Korigování v závěru povedeného utkání

V závěru se hosté dočkali alespoň snížení, když přímý kop rozehrál Chlopčík a Choma míč hlavou nasměroval za záda domácího brankáře. Tlak hostů gradoval, ale když se neujala ani tvrdá střela Pobuckého, tak zůstaly tři body v Úvalně.

Úvalno – Krásné Loučky 3:2 (1:1)

Branky: Adámek, Choma.
Sestava Krásných Louček: Petr, Choma, Mylek (56. Kočenda M.), Gřunděl (67. Pobucký), Vojtěšek (75. Fiurášek), Mamula, Rinke, Chlopčík, Lalák, Adámek, Beran.
ŽK: Beran, Lalák, Choma.