Albrechtičtí fotbalisté vycházeli z dobré obrany a podnikali rychlé protiútoky. Živo bylo před oběma brankami a gólmani si na nedostatek práce stěžovat rozhodně nemohli. Radost v domácích řadách přišla až ve 42. minutě. Před brankou Avíza se prosadil po rohovém kopu jindřichovský Macek a dostal Slezan do důležitého jednobrankového vedení.

Hosté se snažili najít odpověď, ale střelecky jim to nevycházelo. Také domácí hráči si vypracovali možností, ale ani ty se s úspěchem nesetkaly. První rušný poločas tak skončil těsným vedením Slezanu. Od zahájení druhých pětačtyřiceti minut pokračoval z obou stran důrazný a prestižní boj o body. Hosté zvýšili aktivitu a tlačili se na polovinu domácích.

Slezan hájil nejtěsnější vedení a čekal na příležitost. Hráči Avíza si i v průběhu druhé poloviny zápasu vypracovali příležitostí, ale střelecky jim nebylo souzeno. Pojistit vedení mohli i domácí, když několikrát zahrozil Holčák. Stav se neměnil až do závěrečných minut. V nich Albrechtičtí otevřeli obranu a vsadili na útok.

V poslední minutě ale přišla chyba hostujícího brankáře, po které se mezi střelce utkání zapsal domácí Holčák a rozhodl o vítězství V příštím kole přivítá Avízo na svém hřišti Vítkov a Jindřichov se bude pokoušet o první body ze hřiště soupeře v Chuchelné.

Jindřichov – Město Albrechtice 2:0 (1:0)
Branky: 42. Macek, 90. Holčák

Sestava Jindřichova: Spurný – Sklenařík, Novák, Bohačik (Vergos), Hanslík – Dimitrov, Bohaček, Koval, Barvík (Kostka) – Holčák, Macek. Trenér: Vladyka
Sestava Avíza: Heinzke – Brožek, Matějíček, Hažík, Kiška – Pecha, Pelán, Štefánik, Blažek – Burda, Burián, střídali: Fiebrich, Drahotušský. Trenér: Gustav Santarius