Domácí poslali do utkání prakticky rezervní tým, který od úvodních minut na vedoucí celek olomoucké I.A třídy viditelně nestačil. Hosté vstřelili hned v úvodních minutách dvě branky a nastartovali se k výbornému výkonu v průběhu celého utkání.

Domácí hráči se snažili, ale Jeseník si výborným pohybem a kombinací vytvářel spoustu brankových příležitostí. Ty také dokázali techničtí hosté i dobře zakončovat. Skóre v neprospěch Bruntálu tak narůstalo. Za stavu 0:4 sice ještě stačil domácí Píca korigovat, ale to bylo ze strany jeho týmu vše.

Jeseničtí fotbalisté hráli s velkou chutí a nasazením. Do sítě domácích padaly po vydařených akcích Jeseníku další góly a skóre se nakonec zastavilo na 8:1 ve prospěch jesenických fotbalistů.

V přípravě pokračuje FC SO Bruntál na své umělé trávě v sobotu 21. února dvěma zápasy, od 13 hodin nastoupí proti Granitolu Moravský Beroun a od 17 hodin se v Bruntále představí polské Wienkrzice.

FC SO Bruntál B – TJ Jeseník 1:8 (1:4)
Branka Bruntálu: Píca
Bruntál: Čuda, Dan Hanák, Dominik Belej, Svrčina, Cabál, Dorňák, Tomáš Němec, Dluhoš, Kubes, Píca, Tomáš Orság, střídali: Schovánek, Štalmach, Zabloudil, Hajdík, Stoklasa, trenér: Jan Sniežek, vedoucí: Josef Krajčovič