„Mužstvo máme vcelku kompletní a pokusíme se bodovat. Věřím, že v silách kolektivu to je,“ poznamenává kouč Chomýže Rostislav Lhoťan. Ambice na přední příčky má také Břidličná. Svěřenci trenéra Josefa Dorňáka pojedou k dalšímu utkání za nepříjemným soupeřem na půdu Stěbořic.

Zápas se hraje v sobotu od 16.30 hodin. „Čeká nás tvrdý boj. Domácí jsou hlavně na svém hřišti nepříjemní a bojovní. Myslím, že když podáme optimální výkon, tak můžeme uspět,“ říká kouč Břidličné.

Nabuzené jsou po cenném vítězství na hřišti Olympie Bruntál Krásné Loučky. Svěřenci Pavla Němce odvedli v Bruntále kvalitní výkon a zopakovat jej budou chtít i v sobotu od 16.30 hodin, kdy hostí nováčka soutěže z Otic. „Sestavu máme optimální a věřím, že podáme stejně kvalitní výkon jako v Bruntále a vyhrajeme,“ přeje si kouč Krásných Louček.

Zajímavé okresní derby můžeme očekávat v Horním Benešově, kde se představí v sobotu od 16.30 hodin Slezan Jindřichov. Domácí si budou chtít po hladké porážce v Chomýži spravit chuť a vyhrát. Také Slezan doma ztratil body a nepřijede prodat kůži lacino. Těšit se tak můžeme na ofenzivní fotbal.

Nelehký úkol čeká na Olympii Bruntál, která bude napravovat reputaci za nevydařené utkání s Krásnými Loučkami v neděli od 10.00 hodin na hřišti Zlatníků. V Úvalně se představí v sobotu od půl páté druhý tým soutěže Štítina. Domácí svěřenci Stanislava Dorňáka se rozehráli a budou se snažit soupeři vzdorovat a urvat nějaký bodík.

„Chtěli bychom navázat na vítězství v Dolní Moravici a budeme bojovat,“ říká kouč Úvalna. Poslední z našich zástupců a zároveň zatím i poslední tým tabulky z Dolní Moravice pojede v neděli k přímému souboji o poslední místo v tabulce na hřiště předposledního Chlebičova. Zápas začne v 16.30 hodin.