Vedení v soutěži se budou snažit udržet fotbalisté Sokola Chomýž. Trenér Rostislav Lhoťan má tým pohromadě a v sobotu cestuje na hřiště Stěbořic, kde od 17.00 hodin svede bitvu o další body. „Chceme udržet vítěznou šňůru i na hřišti Stěbořic a věřím, že na to máme,“ dodává kouč Chomýže. Body chtějí také fotbalisté Krásných Louček, kteří v sobotu od 17.00 hodin hostí jeden z vedoucích týmů soutěže Štítinu. „Čeká nás těžké utkání, ale musíme ho zvládnout,“ dodává vedoucí Krásných Louček.

Zajímavé a očekávané okresní derby se odehraje v Úvalně. Proti domácímu týmu se postaví Břidličná, která letos hraje s postupovými ambicemi. Zápas na úvalenském hřišti začne od 17.00 hodin. „Chceme každé utkání vyhrát, ale jsme si vědomi, že i letos bude soutěž vyrovnaná,“ říká trenér Břidličné Josef Dorňák. „Musíme už doma zabrat a zvítězit,“ dodává kouč Úvalna. Výborně si zatím vedou hornobenešovští fotbalisté, kteří přivítají v domácím prostředí v sobotu od 17.00 hodin Chuchelnou.

Horní Benešov vyhrál minulé utkání v Oticích a rád by na toto vítězství navázal i v sobotu. „Jdeme do utkání s cílem zvítězit a uspokojit naše diváky,“ hlásá trenér Horního Benešova Robert Kaluža. Po prvním vítězství v minulém kole nad Úvalnem by rádi uspěli i jindřichovští fotbalisté. V neděli budou mít příležitost na půdě Chlebičova. Zápas začne od 17.00 hodin a domácí budou chtít bodovat. „Domácí na tom nejsou nejlépe, ale my je nesmíme podcenit,“ dodává jindřichovský trenér.

Nic jiného než vítězství nebudou brát z nedělního utkání proti Oticím fotbalisté Olympie Bruntál. Zápas má stanovený začátek na 15.00 hodin a domácí do něj půjdou s velkým nasazením. „Ve Štítině jsme hráli dobře, ale nestačilo to ani na bod. Musíme teď doma každopádně zvítězit,“ podotýká vedoucí Olympie Josef Krajčovič.