Bruntálští fotbalisté nastoupili do utkání velmi aktivně a od začátku předváděli ofenzivní fotbal. „Šli jsme do zápasu skoro kompletní, zdravotní problémy měl jen Blažek," okomentoval situaci před zápasem kouč Antonín Mura.

Domácí soupeře herně i pohybem předčili a vytvářeli si velmi dobré střelecké příležitosti. Hráči Háje ve Slezsku se snažili odpovídat, ale za Bruntálem zaostávali. Bruntálští se dostávali do šancí a ty také dokázali proměňovat. Skóre v jejich prospěch tak utěšeně narůstalo a do přestávky zatížili konto soupeřova brankáře čtyřmi góly.

První poločas tak jednoznačně herně i výsledkově patřil fotbalistům domácího mužstva. „První poločas mne určitě uspokojil a do druhého jsme chtěli dát příležitost dalším hráčům z lavičky," pokračoval bruntálský lodivod.

Od začátku druhé poloviny utkání tempo hry i výkon domácího kolektivu poklesly. Do hry se začali dostávat i hosté a hra se vyrovnala. Hrálo se nahoru dolů. Před oběma brankami byly příležitosti. Domácí se už tak neprosazovali a na tři inkasované branky našli odpověď jen v jednom případě. V konečném účtování si pak domácí SO Bruntál připsal vítězství 5:3.

„Máme za sebou další utkání. S prvním poločasem jsem nadmíru spokojen. Hráli jsme velmi dobře a dařily se kombinace i zakončení. Za výkon musím celý tým pochválit. Myslím, že museli být spokojeni i diváci, kteří tu byli," hodnotil Antonín Mura a pokračoval:

„Do druhé půle jsme prostřídali sestavu a naše hra už nebyla podle mých představ. Přestalo se dařit a pustili jsme soupeře do hry. Háj nakonec korigoval na přijatelný výsledek." Bruntál pokračuje v přípravě v pátek od 18 hodin na své umělé trávě utkáním proti Kravařím. V sobotu od 15 hodin bude hrát béčko.

SO BRUNTÁL – HÁJ VE SLEZSKU 5:3 (4:0)
Branky Bruntálu: Zatloukal 2, Ostrák 2, Tomáš Němec
SO Bruntál: Jaška – Patrik Kundrátek (Cabal), Žatka, Dohnálek, Jan Krajčovič – Zatloukal, Tomáš Němec, Šustr, Ostrák (Petr Šanda) – Zdeněk Orság (Klembara), Lukáš Kundrátek (Mohyla). Trenér: Antonín Mura