Bruntálští fotbalisté chtějí především odčinit těsnou porážku z úvodního kola. V premiéře s Pustou Polomí prohráli 1:2. Debut to však nebyl vůbec špatný. Koneckonců Pustá Polom patří mezi favority soutěže a ku příkladu jarní duel se Starým Městem skončil pořádným výpraskem 1:4.

„Nějaký neúspěch to není, jelikož Pustá Polom v minulé sezoně skončila na čtvrtém místě,“ řekl místopředseda klubu Pavel Kubeša. Bruntálský klub se po transformaci se Starým Městem dlouho trápil se sestavou. Vždyť pouhé tři dny před prvním soutěžním kolem vůbec nebylo jasno o podobě kádru. Nyní se ale blýská na lepší časy.

„V neděli měl trenér Jedlička k dispozici šestnáct hráčů. Dá se předpokládat, že tým bude stabilizovaný,“ dodal Pavel Kubeša. Pakliže Bruntál zopakuje výkon z prvního kola i v příštím utkání s Bohumínem, má reálnou šanci na vítězství. Nedělní soupeř Jedličkových svěřenců remizoval 2:2 s Hájem ve Slezsku.

„Abych řekl pravdu, výsledek prvního zápasu Bohumína jsem nesledoval. Mohu vycházet pouze z loňské sezony. Oproti ní během léta omladil a je určitě k poražení,“ zakončil.

(eya)