Přitom dlouho bojovali o celkové vítězství a postup do krajského přeboru. Ten nakonec ukořistil soupeř z Bílovce. Ještě před posledním kolem činil rozdíl mezi oběma soupeři pouhý jeden bod. Bruntálští však i přes převahu podlehli třetím Darkovičkám, naopak Bílovec zvítězil.

I když se postup nepovedl, kouč Antonín Mura je s uplynulou sezonou spokojen. „Ten ročník beru hodně pozitivně. Za celý tým mohu říct, že jsme udělali všechno, co bylo možné," povídal zkušený trenér, který s žádným týmem nikdy nesestoupil. Kádr během roku posílili především mladí hráči, kteří ještě v nedávné době kopali v dorostenecké kategorii. „Neměli jsme žádné hvězdy. Byli to většinou mladí kluci, možná nám tím chybělo více zkušeností, což se v některých utkáních mohlo projevit, ale musím říct, že všichni hráli dobře. Právě tím, že nastupují pravidelně, ty zkušenosti získají," říkal Antonín Mura. Dodával: „Ukázali, že na to mají. Ať to byl Ostrák, Havlíčkové nebo třeba Tomáš Němec. Ten mě překvapil ze všech nejvíc, patřil k velkým tahounům."

Bruntálským se během jara povedlo dotáhnout suverénní Bílovec, ale pak přišly dvě nepovedená utkání v řadě, právě proti lídrovi a následně i s Bolaticemi. „První chybu jsem udělal já, že jsem chtěl hrát s Bílovcem na tom podmáčeném hřišti. Utkání s Bolaticemi bylo podobné jako teď proti Darkovičkám, měli jsme patnáct gólovek a nic."

I v nové sezoně zůstává Antonín Mura v Bruntále. „Mám tady rozdělanou práci," smál se. A dodával: „Tým zůstává prakticky pohromadě. I hráči, kteří tu byli na hostování, podepsali přestupy, kromě Marka Havlíčka. A pokud Orság nepůjde do Rakouska, tak nám celá sestava zůstane." O postupu ale kouč neuvažuje. „O tom je předčasné mluvit. Uvidí se, jestli ten kádr bude na postup mít," říkal. Na závěr dodal: „Hlavně chci všem hráčům i vedení klubu za tuhle výbornou sezonu moc poděkovat."