Utkání bylo od začátku vyrovnané, více šancí a střel v úvodu měly hostující hráčky. V 10. minutě vypálila Maiwaldová, ale brankářku domácích nepřekonala. Domácí tým hrozil především z rychlých brejků, které obstarávaly rychlé hráčky Šilhárová s Kocurkovou.

Po jedné z nich se právě Kocurková ocitla v šanci, ale nebyla úspěšná. Ve 18. minutě zahrozila z přímého kopu Jarošová, ale branku minula. Ve 22. minutě to byla opět Jarošová, která nebezpečně vystřelila, gól z toho nebyl. Ve 31. minutě se ocitla v šanci Šandová, také nedala.

Po neproměněných šancích přišel trest ve 39. minutě, kdy domácí hráčka Šilhárová po faulu zůstala ležet na zemi, jakoby už nemohla hrát. Při zahrávání standardní situace ale zůstala nepokryta a střelou z dvaadvaceti metrů od tyče otevřela skóre.

Zkraje druhého poločasu si bruntálské fotbalistky vytvořily tlak. Většina jejich střel končila na domácí brankářce. V 56. minutě zahrály rohový kop domácí hráčky a nikým nepokrytá Šilhárová zvýšila na 2:0. V 73. minutě opět po další chybě hostujících hráček svým třetím gólem v utkání Šilhárová uzavřela hattrick.

„Opět to stejné. Chyběly nám zraněné a nemocné hráčky a bylo to znát. Holky se snažily, dokonce měly převahu,ale pokud nebudeme proměňovat šance a zvláště venku, těžko se bude vyhrávat. Domácí tým zásluhou velmi produktivní Šilhárové nám udělil lekci z proměňování šancí.

Snad o víkendu už budou hráčky zdravé a budeme tak konečně mít možnost nastoupit v ideální sestavě," uvedl k utkání manažer Ladislav Švajda.

Holešovské holky - SO Bruntál 3:0 (1:0)
Bruntál: Švajdová - Klepáčková, Balážová, Varyšová, Dorňáková - Lacková, Jarošová, Maková, Harkabusová - Šandová, Maiwaldová. Trenéři: Jiří Czakan, Lukáš Dorňák