Bruntál Fotbalisté divizního Bruntálu jsou v plné zimní přípravě na jarní část soutěže a o víkendu sehráli další přípravné utkání. Střetli se s Pasekou, účastníkem I.A třídy na Olomoucku. Tým absolvoval čtyřdenní soustředění v Karlově a v jeho rámci se utkal právě se Slavojem Olympií.

Při střelecké chutí byla hlavně nová posila bruntálského klubu Marián Kovařík, který soupeři nasázel čtyři branky. A když ho gólově doplnil spoluhráč Cabal, Bruntál celkově vyhrál 5:2. Další přípravák se odehraje tento pátek. Od 18 hodin se SO střetne s Budišovem nad Budišovkou.

„Bylo to takové tréninkové utkání. Dokud byla na hřišti základní sestava, soupeře jsme přehrávali. Po střídáních už to ale takovou kvalitu z naší strany nemělo. Je skvělé, že se hned čtyřikrát prosadil Marián Kovařík. Zatím se trefil ve všech zápasech, v nichž za nás nastoupil,“ chválil nového útočníka v řadách Bruntálu trenér Slavoje Olympie Antonín Mura.

SO Bruntál Paseka 5:2 (2:0)

Branky Bruntálu: Kovařík 4, Cabal.

Bruntál: Studený Macík (7. Stoklasa, 46. Nosál), Dohnálek, Hrabovský, Lavrovič (46. Piňos) Zatloukal (46. Dluhoš), Blažek, Kyselý, Adamovský Urban (46. Cabal), Kovařík. Trenér: Antonín Mura

Šimek Jan