Fotbalisté Bruntálu šli do utkání s cílem vyhrát a navázat na minulé úspěšné výsledky. Domácí byli od začátku aktivní a soupeře tlačili k jeho bráně. Ve 
13. minutě byl blízko vedoucího gólu domácích Šanda, jeho střela ale mířila těsně vedle.

V 15. minutě uvolnil Havlíček Cabala, ten ale sám před gólmanem hostů selhal. O minutu později o sobě dali vědět i hosté. Míč z kopačky Krčmaříka naštěstí olízl jen břevno domácí brány. Bruntálští tlačili a dobývali branku Hlubiny. K výbornému výkonu se rozchytal zkušený brankář Feik.

Ve 28. minutě navíc hráči Bruntálu zaváhali v obraně. Po dlouhém autu do šestnáctky domácích se dostal míč až k hostujícímu Procházkovi a ten zkušeně přeloboval bruntálského gólmana. Domácí reagovali na inkasovaný gól zvýšenou snahou a aktivitou. Ve 35. minutě se dostal k míči po rohovém kopu Jan Krajčovič, brankář Hlubiny ale opět bravurně zachránil.

Druhá polovina utkání začala pro domácí hodně smolně. Hned ve 46. minutě musel s roztrženým obočím ze hřiště Horák a po něm o další minutu později s poraněnou rukou Mišurec. Domácí byli rozhození, ale postupně znovu soupeře zatlačili k jeho bráně. 
V 67. minutě zahrával trestný kop Šanda, vydařenou střelu ale opět likvidoval Feik.

Hosté hájili těsné vedení všemi prostředky a do útoku se dostávali jen sporadicky. V 75. minutě už hráči SO Bruntál zvedali ruce nad hlavou, Kaupovu šanci ze tří metrů ale brankář hostů famózně chytil.

Domácí otevřeli obranu a hosté mohli podnikat protiútoky. Ty ale nikam nevedly. Marný tlak Bruntálských neustával až do závěrečných minut. Když ale ve třetí minutě nastavené hrací doby promarnil další brankovou příležitost Cabal, skončilo utkání překvapivým vítězstvím Hlubiny.

„Myslím, že jsme nebyli v žádném případě horším týmem a porážku jsme si nezasloužili. Když ale nedáme gól, tak se nedá ani vyhrát. Šancí jsme na to měli až příliš. Pravdou je, že utkání zčásti ovlivnila i zranění zkraje druhé půle," uvedl k zápasu vedoucí SO Bruntál Josef Krajčovič.

SO Bruntál – Hlubina 0:1 (0:1)
Branka: 28. Procházka
Bruntál: Šulák – Jan Kračovič, Schovánek, Horák (49. Mako), Barteska – Havlíček, Kaup, Mišurec (52. Blažek), Hendrych (46. Piňos) – Cabál, Šanda. Trenér: Jan Siežek. Diváci: 100